1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Carlos ikna edecek

1. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Fenerbahçe Ronaldinho'nun transferi için her yolu deniyor... Sarı-Lacivertli yönetim bir yandan Milan ile sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Ronaldinho için menajeri ile görüşmelerini sürdürürken diğer taraftan eski futbolcuları Roberto Carlos'u devreye soktu. F.Bahçe'den ayrıldıktan sonra Corinthians forması giyen Carlos Ronaldinho'yu arayarak bir görüşme yaptı
    ESKİ GÜNLERİNE GERİ DÖNERSİN
    Carlos eski takım arkadaşına, "Fenerbahçe seni ciddi biçimde istiyor. Türkiye hakkında kesinlikle tereddütlerin olmasın. Ben Fenerbahçe'de çok mutlu oldum ve güzel günler geçirdim. Ancak Sarı-Lacivertli formayı biraz geç giydim. Sen daha 30 yaşındasın. Buraya geldiğin takdirde seni kral yaparlar. Eski günlerine yeniden dönersin. Fenerbahçe'nin Avrupa'da isim yapmış takımlardan hiçbir farkı yok. İstanbul'da da çok rahat edersin" ifadesini kullandı.
    GÖZLER MİLANO'DAKİ GÖRÜŞMEDE
    Carlos'un bu sözleri karşısında Fenerbahçe'ye gelmeye sıcak bakmaya başlayan Ronaldinho'nun ailesini de ikna etmeye çalışacağı belirlendi. Gözler şimdi önümüzdeki hafta Milano'ya gidecek olan Asbaşkan Cihan Kamer'in Ronaldinho'nun abisi ve menajeri olan Roberto De Assis Morreira ile yapacağı görüşmeye çevrildi. Sarı-Lacivertli yönetimin Carlos'un da devreye girmesiyle bu transferi bitirme olasılığı artarken camiada Ronaldinho heyecanı yaşanmaya başladı.