Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final rövanş maçında Bursaspor'u dün gece oynanan maçta 3-1'le geçen Fenerbehçemizde, dönüş yolculuğu sırasında neşeli dakikalar yaşandı. Maç bitimi karayoluyla Topçular'a gelen kafilemiz, buradan arabalı vapurla Eskihisar'a geçti. Arabalı vapurda takım otobüsünden inen bazı oyuncularımız, deniz havası aldı ve kantinde çay, kahve içti. Arabalı vapurun kaptanının kaptan köşkü davetine, Teknik Direktörümüz Luis Aragones ve oyuncularımızdan Roberto Carlos olumlu yanıt verdi. Aragones ve Carlos, vapurun kaptan köşkünde bulunan aletleri inceledi ve denizcilik hakkında bilgiler aldı. Bu arada Roberto Carlos, vapurun dümenine geçerek bir süre kaptanlık yaptı. Bu sırada samimi, içten ve esprili açıklamalar yapan Roberto Carlos, "Aslında geminin dümenine Takımımızın Kaptanı'nın geçmesi gerekir ama, ben de gönüllerin kaptanıyım. Türkiye'de uzun yıllar kalmak, Fenerbahçe ve Türk futboluna katkıda bulunmak istiyorum. Bu yılın Haziran ayında evlenmeyi düşünüyorum. Çocuğumuzun Türkiye'de doğmasını istiyoruz. Çünkü biz Türkiye'yi, İstanbul'u çok seviyoruz" diye konuştu.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bugün ki 6S maçını gördükten sonra FENERBAHÇE'nin ne kadar asil ne kadar aristokrat olduğunu bir kez daha gördüm abi adamlarda ki neşeye huzura eğlenceye bakarmısınız bir dünya starı ve diğer avrupa şampiyonu ispanyanın hocası kalite akıyor paçalarımızdan ^^

Yukarı Alt