Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
roberto_carlos_sari_kart.jpg

Carlos duygulandırdı!

Bu sezon beklenen patlamayı bir türlü yapamayan ve "hedefteki adam" olan Roberto Carlos, Fenerbahçemizin neferi olduğunu ve sarı-lacivertli takımımızın başarısı için elinden gelenin fazlasını yapacağını söyledi.

BİRAZ SABIR GÖSTERİLSİN

Eleştirilerin artması üzerine bir grup yöneticiye, "Biraz sabır, her şey yoluna girecek. Size söz! Eğer başarılı olamazsak seneye bedava oynayacağım" diyen sarı-lacivertli starın bu sözleri duygulandırdı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
helal olsun işte asil davranış budur orada para mevzu değil istek özveri önemli lakin fenerbahçede bunlar var olmayan tek şey sağ açık orta saha ve bir teknik adam bir de alexin gitmesi gerek ki bende bedavaya oynayayım.

Carlos son zamanlarda kenidini kutsal görmeye başladı,hakemler bana bişey yapamaz düşüncesi altında,çok itiraz ediyor.Böle giderse biri basıcak kırmızıyı,ondan sonra gelicek gerisi,sonrada bedava oynasa bile zarar olucak.Teknik direktör olsun Carlos!!!

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
extraloob demiş ki:
helal olsun işte asil davranış budur orada para mevzu değil istek özveri önemli lakin fenerbahçede bunlar var olmayan tek şey sağ açık orta saha ve bir teknik adam bir de alexin gitmesi gerek ki bende bedavaya oynayayım.
+1907

Yukarı Alt