Takımı
Seçiniz...
Söyledim söyleyeceğimi başlıktan 86 fire cold nuker çarım 1b+27günlük snowman vs vs kascak moderatör üstü bota salabilecek,okulu olmayıp çarla ilgilenebilecek bir kişi arıyorum.Topic altından iletişime geçiniz.Not olarak 14 Şubat ve 21 Mart Sevgililer günü~Sevgilimin doğum günü bu tarihlerden sonra 2 3 ayda bir 400 yada 800 Silk alabilirim.Yaz başında para bulabilirsem o kişiyede üyelik alabilirim ki oyuna giremeyeceğimden yaza kadar çarda paşa paşa takılacak.Lakin yazın başında para bulamazsam kırılmayacak,küsmeyecek arkadaşlığımızı devam ettirecek.

Takımı
Galatasaray
Umarım aradığın gibi bir ortak bulabilirsin.

Takımı
Seçiniz...
-Okulu bitmiş yada tatilde olacak.
-Referansı güçlü yani güvenilir olacak
-Sadece kasmasını diliyorum.2 saatte 1 çar yatmışmı diye bakabilecek vb.
Bana yaş,Online süreniz vb şeyleri topc altında yazarsanız sevinirim.

sen bot arıyorum desene yahu ^^
adam eğlenemeyecekse zor bulursunuz

adım:Recep Kılınç yaşım 18 okulum bitti aylak aylak dolanıyom :) belki fazla tanınmıyor olabilirim ama bana güvenebileceğinden emin olabilirsin zaten sırf iyi niyetimden swsr1 de 3 tane charım takas yüzünden kaptırdım sonuncusuda soyuldu ve 15lv pk aldı kısacası 7/24 online birisiyim dediğim gibi güvensizlik konusunda hiç bir sıkıntı yaşamazsın ama yinede senin tercihin :coffee:

eğer hala bulamadıysan diye söyleyim,
yaşım 19 okumuyorum net üzerinden çalışıyorum
moderatör deilim ama daha önce siteden yaptıgım ortaklıklar oldu, WindTalker ve müslüm nickini hatırlayamadım sımdı referans istersen onlarada sorabılırsın :wink1:

Arkadaşım bence söyle yapmalısın günlük bir exp kasma oranı belirlersiniz kim giricekse mesela %20 %30 kastıktan sonra isteğini yapar

Yukarı Alt