1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

çarım soyulduu.yardım

1. gokogs

gokogs Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    77 level crossbow çarıma dün girdiğimde hiç bişe yoktu parayı itemleri herşeyi almışlar.şimdi şifreyi değiştirdim acaba bir daha soyulur mu.birde acaba tekrar çarıma girdiklerinde pk yapıp ve silk le alınan itemlerime dokunurlar mı? biraz fikir verin ne yapmalıyım nasıl bir koruma yapmalıyım. :cry:

2. strean121

strean121 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle geçmiş olsun kardeş...bence hemen iyi bir virüs korumayla tarattır pc yi keylogger,trojen vs cıkacaktır onları sil hatta yapabilirsen format at kökten temizlik...şifreyi formattan sonra değiştir yada başka temiz bir pc den deiştir...ve kardeşin dahil kimse şifreyi bilmesin....

3. Mighty

Mighty Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Seri Katil
    pcne format at şifreni sonradeğiştir.
    sroyla ilgili programları bir sorun çıktıgında sorumumlugu üstüne alabilecek markalaşmış kişiler yada sitelerden indir.
    net cafelerde oyuna girme.

4. gokogs

gokogs Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    çok saolun, pc saten servise gitmişti oyuna internet cafeden giriyordum pre bitmişti onun için bir kezliğine loaderdan girdim. şimdi ben yarın cafeye gidince ordan şifreyi değiştirsem pc gelincede yükler oynarım. şimdi int cafeden şifreyi değiştirsem bişe olmaz demi?

5. strean121

strean121 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence internet kafeden şifre değiştirme pc gelsin evden deiştir format atıldıysa tabi
    yada internet kafeden farklı bir pcden mesela güvendiğin bi arkadaşının pc sinden deiştir derim ben :D

6. XER0

XER0   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci

Int Cafe şifre değiştirmek için en kötü yerlerden biridir, mümkün olduğunca internet cafeden charınıza girmeyin