Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
çarım gidecek beyler yardım deinilk defa başıma geliyo adamın biri benim şifreyi biliodu mailine kendi malini yazmış ben şifreyi deiştirmek istiorum ama gizli ama o mailin yerine kendi mailimi yazım modify dedim sonra joymax dan denedim ama olmadı yardım edin lütfen nası yapacam

yeri değil biliyorum ama acil olduğundan buraya da çok bakıldığından yazdım bu seferlik affedin ve yardım edin lütfen

GEREKLİ KAN GELDİ KİLİTLEYEBİLİRSİNİZ

geçmiş olsun deyim sana çarın gitmiş bile bu kadar açık verirsen vedalaşırsın çarınla dost acı söyler tekrada başka çar aç şifrenide paylaşma yoksa oda gider

kardes once o joymaxa uye gıbı bısı var yanı oraya ılla kendı e maılını yaz dıye bısı yok ora uyelık gıbı orayı kabul ettır e maılle ısmını sora sıteden cık gerı logın ol bı hata gıbı bısı gelecek ona tamam de uyelık yapılmıs oluyo sıteye tekrar logın ol sana 3 secenek sunuyo orda sıfre degısımı var mavı secenek ortadakı yanı ordan degıstır

joymax .com da character name diye bisey var üye bilgilerinde ona salla bisiler sonra deneolmazsa başın saolsun Sad

joymax .com da character name diye bisey var üye bilgilerinde ona salla bisiler sonra deneolmazsa başın saolsun Sad

Yukarı Alt