arkadaşlar 1 ay önce 99 lwl car aldım 103 lwl kadar kasdım aldıgımda bütün bilgileri degiştirdim ve eposta onaylı şifre koruması yabdım bugun girdigimde şifre yanlış diyor ne yabmam lazım yardımcı olabılen varmı summer2: summer2: summer2: summer2:

EliteTurk

Aileden
Net cafede değiştirdiysen adamlar çok key logger atıyor gizli soru msn ne var ne yok soyuyor,yada charını en güvendiğin kişileri bile takip ederek bulabilirsin insanlar bu silkroad online de kardeşini bile dinlemiyor dayıyor geçiyor.. daral:

Ps: iradesi zayıf kişilerden bahsettim tabiki sözüm meclisden dışarı. :coffee:

aga bugun sabah kasıyordu car yattı pt de sonra bıras durdu dc oldu tekrar gırdıgımde parola yanlıs dıyor actıvasyonlu koruma lıydı
ewde oynuyorum birde

VurguN demiş ki:
aga bugun sabah kasıyordu car yattı pt de sonra bıras durdu dc oldu tekrar gırdıgımde parola yanlıs dıyor actıvasyonlu koruma lıydı
ewde oynuyorum birde
tamamda kardeşim karakterim çalındı diyorsun parolanı sıfırlayıp karakterine baktınmı hiç çalınmışmı çalınmamışmı yanlış bişeyler olmuştur belki madem mail koruması var yap işte

şifre yanlış diyor bilgiler eşleşmedi diyor nasıl sıfırlamayı dusunuyorsun

BaSKiN demiş ki:
Dostum Sana tek cevabım en baştan free onglara Geçmiş olsun

nasıl oluyor arkadaslar ben denıyorum tekrar tekrar buyuk ıhtımal calınmadı banlanmadıda ama ınvalid şifree yanlış diyor tekniksel sorun gibi birşey yöneticilerle nasıl konusabılırım ımkanı varmı

ya bu email korumalılarda şifreyi değiştirince cep telefonuna mesaj gelenleri görmüştüm birkaç arkadaşımın öyle geri çalınmıştı

takerisks demiş ki:
ya bu email korumalılarda şifreyi değiştirince cep telefonuna mesaj gelenleri görmüştüm birkaç arkadaşımın öyle geri çalınmıştı
kardes sen detaylı olarak anlatsana yani ben bir oyuna gelmiş olabılırmıyım aldıgım butun bılgılerı degısdırdım email korumalı yabdım

bi numara varmıdır bu işte car daha girmedi oyuna arada bakıyorum giren cıkan yok

verificasyon yaptığın email adresine girebiliyorsan problem yok
oda yanlış diyorsa yapacak bir şey yok..

Yukarı Alt