Çarı soyulan veya çalınan arkadaşlar burada bir olabilirmi ? 1haftada 10 a yakın arkadaşım soyuldu.hele hele bir tanesi ,aegede +10 Silah basan An***yO***u*e (nick tam vermek istemiyorum.) , bastıktan sonra soyuluyor çarı.Kendisi ne internete gider , şifresini kardeşine bile söylemez. kullandıgı 2şey , loader ve isro bottur.ne exchange , ne bişey kabul eder.zaten çarıda 24 saat botdaydı.

Bu nasıl olabilir arkadaşlar?cidden kimseye suç atmak istemiyorum ? aylardır girmedigim stall çarlarımdan birine loader ile girdim , bugün soyulmuş.nasıl bir şey bu ya :cry: :cry:

tekrar söylüyorum , kimseyi suçlamak amacım değil.ama biri burada çıkarda dikkatli kullanmamışsın şifreni ,internete gitmişsin bakmışlar dersede geregini derim.kaspersky koruma programı , firewall açık.açık olan bir port yok.Pcde olan programlar belli.hiç bir bilinmedik birşey indirilmedi.Kesinlikle başka bir sitedende sro progrmı indirmiyorum, girmiyorum bile.

bu rev6 nın işimi ? joymaxınmı işi ? kimin işi ? 1kere gireyim dedim, 2 arkadaşımın çarına da giridm dün 72+ , benimkine loader ile girdim ve bu oldu :(

kimse burada lütfen alaycı veya kötü konuşma yapmasın , adam gibi konusalım bu konuyu.

Beyler herhalde bu bakın isterseniz başlat/çalıştır/msconfig oradan başlangıç yapın orada amvo.exe olabilir bu amvo yüzünden hacklenebilir çünkü online oyunları bununla soyuyolar ağdan dağılabiliryor

Charları Soyma İşlemini Gold Şirketleri Yapıyor Nasılmı Bİlmiyorum Ama Önceki Günlerde CArıma 84 Lwl Olan Carıma 500m Gold Yüklettim Ve Carımın Şifresini Kimseme Vermeme Ragmen Carımda Biri VArdı 3 Dk Sonra O Adam Chardan Cıktı Sonra Ben Gİrdim Şifreyi Degiştirdim Vs Aradan 1 Gün Geçti YEni Şifremi Yazdım Olmadı Eskiyi Denedim Olmadı HEp Şifre YAnlış Diyordu Aha Char Gitti Dİye Düşündüm Ama Sonra Bİrden Aklıma E-mail Verfkationu Yaptıgım Aklıma Geldi Ve Tek Tıklamamla Tüm Bilgilerimi Geri Aldım Ancak Gold Aldıktan Sonra Olması Dikkatimi Çekti Pcye Format Attım Eski Haline Getirdim Ve Golduda Devoy.... Sitesinden Aldım Ve Şunu Söylüyorumki Carımı kurtarmayı Başardım Siz Siz Olun İşinize Yaramıyacagı Zaman Yani Boşu Boşuna Gold Almayın Bir TAne Carımada Aynısı Oldu O CArımı Kurtaramadım Soyuldu giti inş kimsenin başına gelmez Soyulanlarada GEçmiş Olsun

karspersky kullanın şiddetle tavsiye ediyorum hiç bi b.. olmuo o trojende galiba msn den bulasıo die biliom

Loader vs gibi programlardan daha ziyade bi aralar rev6'da açıklama yapılmıştı silkroadonline.net'in açıklarını söylediler. Bu sırada bazı oyuncuların oyun bilgileri kötü niyetli kişilerin eline geçti. Siz o günden bu yana şifrelerinizi güvenli bir ortamda değiştirmediyseniz sizi soymak için uygun zamanı kolluyorlardı. Nitekim yüksek level olup üstünüze başınıza güzel itemleri döşediğinizde soyulmanız doğal.

A.T.P demiş ki:
Loader vs gibi programlardan daha ziyade bi aralar rev6'da açıklama yapılmıştı silkroadonline.net'in açıklarını söylediler. Bu sırada bazı oyuncuların oyun bilgileri kötü niyetli kişilerin eline geçti. Siz o günden bu yana şifrelerinizi güvenli bir ortamda değiştirmediyseniz sizi soymak için uygun zamanı kolluyorlardı. Nitekim yüksek level olup üstünüze başınıza güzel itemleri döşediğinizde soyulmanız doğal.
:| :| allah bin türlü belalarını versin bu ib*elerin agbotunu kullanıyorum bide :evil:

beyler ben hertürlü para botları,rev6,adamların bazılarının expance atması ws. bunlara dikkat ben hiç birisini kabul etmıorum Allaha şükür bişiy olmadı.ama rev6 dan kesınlıkle şüpheliyim..

kanka07 demiş ki:
beyler ben hertürlü para botları,rev6,adamların bazılarının expance atması ws. bunlara dikkat ben hiç birisini kabul etmıorum Allaha şükür bişiy olmadı.ama rev6 dan kesınlıkle şüpheliyim..
exchange bot ile auto deny idi ayrıca ayarlardan kapalı , party bile kabul etmezdim :S

Vala benimde charım soyulmuştu geçen aylar o sırlar satunde böyle vakalar çok sık oluyordu bir sürü küfürler ysağıyordu globallerden bu sebeple

arklar +9 yasağı gibi şeyler duydum +10 silah basan birini gördüm bende nick vermim bastıktan ertesi gün charı soyuldu sonrada banlandı bence bunu GM ler yapıyo Kahrolsun GM ler :D

GM ler bakıyor aha +9 silah hadi soyalım diye :D

kıskanıyorlar, tabi onların öyle güzel +9 ları yok :D

iyi bir antivirüs + firewall kullanılmadığı sürece risk her zaman vardır

size nası soyldumu anlatıyım herculeste üst ütste 4 kere soyuldum nedenini bilmeme rağmen sonra heraya gectim gene soyuldum sonra pc ye format attım sro yu sitesinden indirdim kurdum sabaha baktıgımda adam soyulmustu anlamadım gitti

nonamex demiş ki:
iyi bir antivirüs + firewall kullanılmadığı sürece risk her zaman vardır
iyi bir virüs ya da güvenlik duvarı senin yaptığın hataları düzeltemez. Önce sen biliçli olacaksın ki soyulmayacak ya da hacklenmeyeceksin :oldie:

Benim daha 1 karakterim bile soyulmadı. güvenlik desen bilgisayarda güvenlik namına bişey yok :lol:

Yukarı Alt