1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Çarı soyulan arkadaslar lütfen okuyun!!!

1. mre09

mre09 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu yazı burada ne kadar süre kalır onu bilemem fakat kimsenin farkında olmadan çarlarını kendi elleriyle başkalarına teslim etmelerine (kendim buna dahil) dayanamıyorum. bildiğiniz üzere http://www.wa***.org ve http://www.wa****.com yada org siteleriyle ilgilenen arkadaslar var aramızda bu sitede "1st" adında vip bir üyelik var ve burada verilen programlar antivirlere yakalanmayan keylogger sunuyor bu sitenin baya zamandır üyesiyim ve takip ediyorum bazı arkadaslar loader ve benzeri programların içine bu tip keyloggerları entegre edip size sunuyorlar fgarkında olmadan çarlarınızı adamlara teslim ediyorsunuz benimde çarım soyuldu fakat sadece itemler yok çara bişi yapılmıyor sadece itemleri alınıyor biz buradaki programları kullanarak
    accountumuza girdiğimizde sadece id ve şifre alıyorlar bu yüzden çarlara bişi olmuyor mail vs girmiş olsak onlarda ellerinde
    biraz araştırma yaptım ve bazı programların içindeki kodlara baktım arkadaslar yüzünüze gülüp şifrelerinizi ellerine geçiriyolar
    kimse şaşırıp kalmasın nasıl soyuldum diye adam resmen kodları entegre etmiş siz girdiğinizde takır takır şifreler ellerine geçiyor
    ve kodların arasına "muahuahuamhua" lafınıda eksik etmemişler tabi siz bunları göremiyosunuz şayet bu dediklerimi ciddiye
    almayan arkadaslar varsa en ufak bi denemeyi yapmak için resourcehacker programını indirip Respect Loderin içindeki kodları
    incelesinler birazda bilgi sahibiyseler anlatmak istediğimi çok iyi anlıyacaklardır. amacım burda sizleri bilgilendirmek kimsenin
    canı yanmasın sonucta oyunda olsa zaman harcanıyor emek veriliyor. illaki virüs programının tanıyıp tanımaması şart deil. kimse
    babasının hayrına iş yapmaz herkesin bi çıkarı var sözüm yapana herkez üstüne alınmasın SAYGILARIMLA...

2. ironEyE

ironEyE Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Başlığını ve içeriğini küçültüp siteyi editler misin?

3. MassiveAttack

MassiveAttack Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Entersan bir yaklaşım.
    Sadece +7 ve 150m haricine dokunulmamasına şaşırıp kalmıştım. Neticede soymak herşeyini almaktır.
    Fakat hal böyle olunca bunun bir program tarafından yapıldığı tek seçenek.

Kendi makinam dışında açmıyorum artık.

4. K_751

K_751 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kendi loaderimden başka loader kullanmıorum zaten gerek kalmadı artık loaderlere srobot yenısı gırıor artık 4-5 chara hemde kod yazarak

5. ycyycy

ycyycy Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen hepsinde keylogger