BiG BoY

Öğretiyorum
arkadaşlar ben çar kasıcamda ff ne kursam kararsız kadlım lütfen yardımcı olun ful int spear mı yoksa xbow mu kuriyim lütfen yardımcı olur şimdiden teşekkürler.

adam nuker yada xBow istiyom diyor siz ne diyosunuz.Eğer kasacak arkadaşın varsa Light, cold, heuksal öneririm ama öyle birisi yoq, çarı kendi elimle kasmak zorundayım diyorsan xBow-Bard(En az sp isteyen build)en iyi bu şekilde olur.İkisininde kendine has özellikleri var.Nuker ilk başlarda çok zorlayan bir çar bence.Çünkü ilk başlarda az vuruyon, yatma oranı diğer çarların çoğundan daha yüksek.Europen çarlarla PvP yapmak daha zor(tabi ezikken).Ama nuker 90 levele getirdiysen çok güzel bir çar oluyor.Tüm buffları çekersen eğer, sette iyiyse tornever basmamışsa eğer wizard ondan bile fazla vuruyosun.
xBow a gelirsek eğer 20 levelden sonra daha seri kasılırsın.Hatta 40 a kadar karşında wizard yoksa 1vs1 de kazanma şansın çok yüksek.Üstelik diğer çarlara harcasğın sp nin çok altında sp istiyo.Ama.hatta sağlam sete sahipsen canavarları tek atabilrsin.
Tabi ben bu çarı 40-50 level yapıp bırakacak adam değilim diyosan ben nuker açmanı öneririm.Ama sıkılacaksan hiç açma.xBow kadar çok yatmaz ama onun kadar da vuramaz(eğer eziksen)
Ben şahsen ikisinide hiç açmadım ama eventteki karşılaşmalrımda wizardımla nuker eğer sağlamsa xbowdan daha çok zorlanıyom.xBowu tek meteorda ayağımın altına alabiliyom ama nuker bufflarına çekityse mümkün değil.Söylediğim gibi birazda para yatırırsan nuker yüksek hiç başını ağrıtmaz diye tahmin ediyorum.
Onlardan vazgeçersen eğer wizard-bard aç daha iyi.Hem canavarlara görünmeden rahat kasarsın, hemde seri kasılırsın.Bana kalırsa en süper çar

Bence char seçimini ileriye dönük yap yeni bi char acıp kasarken sro 150 yi bulur filan :D O yüzden ch ve eu arasındakı adaletsizlik de kalkmıs olur nede olsa en fazla 300 skill acabiliyosun buda 150 de bir mastery bi de fire filan demektir.Eğer ch acarsan bunu dikkate alarak kas yada EU ac dertsiz tasasız :D Pt lerde ömür geçir

Arqadaşım Nuqér yda xßow dioSun Shén ßi wizz Aç biliorm Kasana qdar canın ckacak 100 Lv yaptınmı paso taxi..!!! diellim xbow 1h/3mden yapıor wizard 1h/5m yapıorsa wizarda gidiliyor bn bunu düşünerek kasıorm :)

ben senin istediklerine bir öneri söylüyorum bana göre china en iyi build heuksal-fire-light ama 5:1 str hybrid yapacaksın hem light ın mag. atack arttırmasından hemde fire ın phy. arttırmasından + fire imbue ile süper damage olur.light ile de hızlı koşma süper char olur.

yada ben xbow veya nuker kasacağım diyorsan
X-Bow --> Xbow + Bard Nedeni:Bota noise ile rahatlıkla bırakabilirsin + moving march olacağından daha seri olur. Ama giant gördüğün zaman ise hemen kaçacaksın.Noise ile extreme bile açablirsin
Nuker --> Light +Cold+Heuksal Nedeni: Heuksal ile hp ni arttırıp snow shield ile güzel bir build olablir. light tan ise imbue ile atack skillerini seç buda süper bi char olur

Tabi her şey senin zevkine kalmış

bangez demiş ki:
Bence char seçimini ileriye dönük yap yeni bi char acıp kasarken sro 150 yi bulur filan :D O yüzden ch ve eu arasındakı adaletsizlik de kalkmıs olur nede olsa en fazla 300 skill acabiliyosun buda 150 de bir mastery bi de fire filan demektir.Eğer ch acarsan bunu dikkate alarak kas yada EU ac dertsiz tasasız :D Pt lerde ömür geçir
Ya birader 150yi dikkate al dionda 150 level gelinceye kadar sürünücezmi 50 level war daha en az 5 sene oda sro ileri giderse xD ben zaten eu kasıomda xD herkes senin gibi düşünse ch kalmaz ortalıkda xD

Xplosive

Bilgiliyim
100 Fire 100 Cold 100 Pacheon
100 Fire 100 pacheon 80 light 20 cold
100 fire 100 heuksal 100 cold.
Favori buildlerimdendir. ^^

Bak eğer oyunda bütçen varsa nuker açabilirsin. neden çünkü nukere sağlam itemler lazım str açığı olmaması lazım.Crossbow ise unige canavarıdır tank gibi unigenin altına girmesede arkadan ks yapar yeterli miktarda eu lardan tercihim Two-handed veya wizardır ^^

bence rehberleri oku en basit hangisi gelirse onunla başla . ilk olarak oyunu öğren daha sonra farklı charlar.aç hem charların özelliklerini ögrenirsin hem oyunu daha sonra aklına ne yatarsa onu kas.Daha ilk charın blade olursa (bildiğim kadarıyla zor kasılıyor) oyundan soğursun.

_MaYBe1DaY_ demiş ki:
Nuker --> Light +Cold+Heuksal Nedeni: Heuksal ile hp ni arttırıp snow shield ile güzel bir build olablir. light tan ise imbue ile atack skillerini seç buda süper bi char olur
:thumbsup: En güzeli ve en doğrusu tamdestek.com :headbang: :muck:

Ciqlet demiş ki:
Arqadaşım Nuqér yda xßow dioSun Shén ßi wizz Aç biliorm Kasana qdar canın ckacak 100 Lv yaptınmı paso taxi..!!! diellim xbow 1h/3mden yapıor wizard 1h/5m yapıorsa wizarda gidiliyor bn bunu düşünerek kasıorm :)
sakın wizard açayım deme berbat ötsei bir char 50lik x bowumla 65lik wizzi indiriyorum event desen deli gibi ticket kastım hatta bir ara ticketlardan 8lwl lucky stone verdi :D pvpde warlock dışında rakibin olmaz

Yukarı Alt