1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ÇAR ÇALINMASI ile ilgili ve ADMİN e bir SORU_?

1. postman86

postman86 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm merak ediyorum da bu kadar program var ve işin ucunda EMEK var.Kimse merak etmiyormu çarım soyulursa diye demek istediğim ADMİNE neye güvenerek millete bu kadar çok programı "GÜVENLE"_? online alan da sunabiliyor..tamam bazılarınız sana zorlamı kullandırıok diyebilir ama ya kullanıp ta sorunla karşılaşanlar kime danışacak_?_ tek istediğim bunun cevabı.

burda amacım gerilim yaratmak deil elbette ama bir aksilik te karşı-mda-mızda birilerini bulmak isteriz elbette...
    SAYGILARIMLA
    İyi Oyunlar...

2. |O²|

|O²| Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Henüz Yok
    " GÜVEN " iş burda bitiyo. 8) Kimin char ı soyulmus burdan ? varsa oyle biri cıksın Okan kendi güvenini burdaki herkese aşılamış aşılamaya dewam ediyor. ve Dogru bir aşılama tarzı kullanıyor ki güvenerek kullanıyoruz kullandırıyoruz. ?!!!!!!...

---

ExTRaLooB.cOm

---

?!!!!!!...

3. CaN_KsK

CaN_KsK Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mod.
    İstedigin Programımızı İstediğin Şekilde Virüs Taramasından Gecirebilrsin İçinde Hiç Bir virüs Olmadıgı Takdirde charına Birsey Olmaz Tabi Sorununu Tam anladıysam Tabi :wink1:

4. postman86

postman86 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilginizden dolayı teşşekür ederim rica etsem bana bir sro loader download adresi werebilirmisiniz ayıptır sölemesi bu sayfayı bile zor açtım
    Ve gerçekten ilginizden dolayı size teşşekür ederim

5. CaN_KsK

CaN_KsK Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mod.
    viewtopic.php?f=53&t=53195&p=666723&hilit=Rev2#p666723
    No dc Ve daha fazla özellik :wink1:

6. postman86

postman86 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saolasın arkadaşım da göndermiş olduğun loader adresi tam 1 yık öncekinin vede açılmayan bir rapid in adresi :s lütfen bana şu an için kullanılan güncel bir loader denilen programın adresini verebilirmisiniz.

7. GangsteR

GangsteR Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ßnm Rumata loaderden charım soyuldu ne ayak o programı ztn hiç gözüm tutmamıştı hacklendi işte :evil: :x :x

8. postman86

postman86 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw tamam da bana şu an için sorun çıkartmayan bir program verebilecek yok mu_?

9. postman86

postman86 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu program bu siteye mi ait_?

10. CaN_KsK

CaN_KsK Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mod.
    Evet Tamamen Bize Ait :wink1:

11. postman86

postman86 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu SON mesajım ozaman bende benim gibi yeni gelenlere tavsiyem bu alana GÜVENEBİLİRLER ve elimdeki bu program gerçek ten de işe yarıyor.

EN azından korktuğumuz şeyler başımıza geldiğinde karşımızda birini bulmak hoşumuza gidiyor

saygılarımla
    İYİ OYUNLAR...

12. postman86

postman86 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu SON mesajım o zaman bende benim gibi yeni gelenlere tavsiyem bu alana GÜVENEBİLİRLER ve elimdeki bu program gerçek ten de işe yarıyor.yollamış olduğum resmi boşuna yollamadım eğer ki bir sorunla karşılaşırsam kullanmış olduğum aracı göstermek içindir.ve sorumluluğun kime ait olduğunu göstertmek içinde tabii ki.

NOT: Eğer bir program kullanmak ihtiyacı duyuyorsanız sağ duyulu olun bakım bakalım yapım sürüm kısımları açık ve net mi _?

EN azından korktuğumuz şeyler başımıza geldiğinde karşımızda birini bulmak hoşumuza gidiyor

saygılarımla
    İYİ OYUNLAR...

Tüm EKİBE ve ADMİN e İlgilerinden dolayı Teşekkürlerimi borç bilirim...

13. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Yok İllaki Gel Beni Banla Diyorsun ?

Anlattıklarımızı Anlamayacaksan Niye Soruyorsunuz ? Bize Güvenmeyeceksen Niye Kullanıyorsun ?

@postman86

Konularımızın Neredeyse Hepsinde Virüs Tarama Sonuçları Bulunuyor . Virüs Olan Programlar Koyulmuyor Olmayanlar Kontrol Edilip , Kullananlardan Yorum Alıp Siteye Koyuluyor...

Yani Ben Öyle Yapıyorum . Siteye Koyduğum Programları İlk Önce BEN KENDİM KENDİ CHARIMLA Test Ediyorum Bir Sorunla Karşılaşmıyorsam Sizlere Sunuyorum . Burdaki Yönetim Ekibinde Bulunan Bir Çok Kişininde Böyle Yaptığına Eminim .

Gene Tabiki Seçim Sizlere Kalmıştır . Kullanıp Kullanmamak Sizlerin Elinde Ben Size Virüs Tarama Sonuçlarını Gösteririm , Kendi Bilgisayarımda Çalıştırıp Resimde Atarım .

14. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    admin'e bir soru demiş buyur geldim güzelim.

ben sro oynadığım zamanlarda alemlerde bot bilinmezdi bende bunun illegal dünyasına inmeyi yabancı arkadaşlarım tarafından başardım sonrasında bunu sitelerde yaymak açıklığa kavuşturmak en güzelini bilmek öğretmek istediğimde her forumda beni banlayamasalar bile yazılarımı sildiler peki dedim madem bot konuşmak öğretmek yasak bende kendi sitemi açar alemlere bu bot denilen canavarın en temizini en güzelini her sorunun çözümü olan bir site açarım ve sonsuz güven sağlar bildiklerimi aktarırım dedim o düşüncelerden bu günlere geldik nasıl ki herkes bana güveniyorsa nasıl ki herkes extraloob.com sitesine güveniyorsa emin ol bende herkese o kadar güveniyorum,

size göre bu dev site extraloob.com tek benim elimde evet bende ama bir bak kimin ne kadar hakkı var diye adamlar isteseler tek kalemde silerler 4 admin + 1 playboy + bir sürü glob.mod sınırsız siteyi hepsine verdim veririmde neden biliyormusunuz derdim site değil dostluk kardeşlik ve bir paylaşım yapılacaksa güven içerisinde yapılsın işte bizi biz yapanda bu zati 8)

burası extraloob.com Özgürlükler Diyarı ve bizlerin Oyun Parkı biz bir aileyiz ve oyunun tadını çıkartıyoruz.

Ps : bu arada sitemizde bulunan ve bizlerle birlikte temiz efendi bir şekilde tabiri caiz ise bir aristokrat edası ile takılan herkesi gözlerinden öpüyorum.

Saygılarımla,

Son düzenleme: 15 Ağustos 2016
  15. c4b4L

c4b4L Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    4ever extraloob ?!!!!!!! ?!!!!!!! ?!!!!!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Ağustos 2016
  16. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Rahat olun relax takılın herşey kontrol altında... :santa:

Önemli uyarı : Siz siz olun sakın yetkililer haricinde program , bot crack vs vs linki koyan hiçbir Userin topiğinden yetkili kişiler dosya temiz demedikten sonra bişey indirmeyin.. ?!!!!!!!