1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Çar Banlanması

1. XeoN

XeoN Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşın çarı banlandı 100 yıllığına.Hemde 500 silk aldığı gün.Şimdi 3 sorum olacak.Yalnız dalga geçmeden cevap istiyorum.

1 - Bot kullanıyodu o yüzden olabilirmi ? (ben böyle düşünüyorum)

2- Paypaldan 1 gün içinde aynı kredi kartından, 2 farklı id ye silk almak istedik.Ona aldık.Sonra bana almak istedik uyarı verdi.O , bu yüzden ban yediğini düşünüyo.Sizce bu yüzden olabilirmi?

3-Banı açtırmanın yolu varmış.Gm ile temas etmek fln gerekiyomuş.Biz bu gm e nasıl ulaşabiliriz ?Bu arada server Poseidon.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşkler..

2. |O²|

|O²| Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Henüz Yok
    Paypal ile Ban ı açtırmak mümkün okudum bi yerde burdamı baska forum damı bilmiyorum ama. Surprised

3. Lagroad

Lagroad Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    paypaldan kaynaklanıyo benim arkininde silk aldığı içinmi ne banlandı

4. gizhem

gizhem Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş banlanma neden paypaldan kaynaklanıyor paypay hesabınız çalındı zannedip başkasına almanıza kızmıştır banlamıştır eğer car yüksek değilse yeni acın ama yüksekse gmlerle konuşman gerekiyor siteye giriyosun oradan mesaj yollama fln var bunu çar bilgileri ile yolluyorsun herşeyi şöle böle yanlışlık var diyosun ama nekadar doğru bilemem

5. HAKAN0

HAKAN0 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    saçma birşey paypaldan dolayı banlanmak gerçekten saçma ama doğruda olabilir bişi diyemiyecem mantıksal olarak saçma ama joymax'tan herşey beklenir o yüzden bişi diyemiyorum

6. XeoN

XeoN Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kardeş çar 40 üstü de adamın 500 silki gitti ona acıyom ben.Zor bela bu oyuna başlattığım bi arkadaş zaten.Çocuk iyice soğudu oyundan şimdi.Bende soğudum bu yüzden hatta.HAKANO nun dediği gibi mantıksal olarak saçma bişey.Yani silki vermezsin niye ban atarsın ki.Neyse bundan sonra ne yapcağımıza bakıcaz artık.Şimdi bu GMlerle nasıl irtibata geçip banı kaldırttırabiliriz biraz daha yardımcı olursan.Mesaj yollama bölümünü tam olarak bilmiyorum.Forum var oraya bıraksam bilgileri vs. faydası olurmu ki?

7. mavialize

mavialize Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yazılım
    paypal hesabın verified değilse bu yüzden banlanma ihitmalin yüksek. Ben hesabım verified statüsünde. birçok hesaba yükledim ama banlanmadı. Başka serverlarda başka charların olabilir.. aynı serverda başka charın olabilir. Hepsine ayrı kredi kartı mı kullanacaksın? Tabiki hayır. Bence sen verified statüsüne bir bak. Eğer paypal hesabın verified ise kötü denk gelmişsin. Sorun bankadan da kaynaklanabilyior. Banka uyarı yolluyor geri ödeme için vs. vs.

8. MoonLife

MoonLife Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paypalla temasa geçmeni öneririm extraokk extraokk