- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yeni resimlerde geliyor işlerim oldugu için hepsini upload edemedim en kısa zamanda hepsi gelecek

hehehe en soldaki Cappadocia onun yanında war_of_lord ortada ben yanımda jubiter onun yanında AysBerk

Cappadocia

Gözlemliyorum
musa güzel olmuş eline sağlık bana videoyu gönder pazargunu uçarım yoksa sana orda elimden zor kurtuldun saten :D :beer: :beer: :beer: :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ulen size bir fotoğraf makinas yollayacağım bu güzelim mekan fotolarını nasıl cep tel cameraları ile çekmişsiniz uff yaaa olmaz kardeşim bu tabiat üç kuruşluk görüntülere sıkışmasın bir daha toplaşsın kapadokya ahalisi adam başı 30-40 lira koyun bir makina alın 200-250 tl arası deli makinalar var samsung kodak olarak.

bu arada fotolara bayıldım zati bu ekibi ayrı bir seviyorum ona hepten bayıldım bu aralar küfürlerede ara verdiniz mi herkes bayılır imrenir haberiniz olsun canlarım hepinize selamlar mucX :kalp:

Cappadocia

Gözlemliyorum
KISKANILIYORUZ 4ever Cappadocia ve kardeşliğimiz bu gün kalede düştü :D nasıl sevindik bilemezsin Xfactor de hastaymış üzüldüm Polgara da gitti bi ezik guildine içimi dökeyim bari :S moralim bozuk sıkıldım vallahi milletle uğraşmaktan bizim SaiJeva yani musa kaza yapmış :S canım en çok buna sıkıldı birde türk milletine yardım etsen kabahat etmesen kabahat küfürbaz olduk sayelerinde evet artık kabul ediyorum ben bir küfürbaz ım :S isteyen bunu istedigi gibi yorumlasın benim dostlarım bana yeter burda veya oyundan dost tum olsa ne olmasa ne bizim Cappadocia ailemiz çok büyük fazlası bile var :D onları seviyorum kim ne derse desin onlarla rahatım biri canımı sıktımı her an destek veriyolar kosuyorlar bir kardeş nasılsa bizde öyleyiz :S ama bu oyundan nefret ettirdiler birileri hiç çekemiyo heryerde var onlardan Zülehahahahahaha:D biz o kişileri tınlamıyoruz Bazen soruyom kendime lan dengesiz bu oyun sana göremi ne işin var bu oyunda diye ama olmuyo oyun olmasa kahve gidecem oralar bana göre degil haftada bir gün toplanıyoruz onuda hep beraber eğlenmek için neşeli geçiyor ama oyuna girince strese boğuluyorum serverin yarısı sanki bana pm atıyo onunda yarısı küfür ben anlamıyorum ne yaptım bu adamlara onuda bilmiyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Cappadocia demiş ki:
KISKANILIYORUZ 4ever Cappadocia ve kardeşliğimiz bu gün kalede düştü :D nasıl sevindik bilemezsin Xfactor de hastaymış üzüldüm Polgara da gitti bi ezik guildine içimi dökeyim bari :S moralim bozuk sıkıldım vallahi milletle uğraşmaktan bizim SaiJeva yani musa kaza yapmış :S canım en çok buna sıkıldı birde türk milletine yardım etsen kabahat etmesen kabahat küfürbaz olduk sayelerinde evet artık kabul ediyorum ben bir küfürbaz ım :S isteyen bunu istedigi gibi yorumlasın benim dostlarım bana yeter burda veya oyundan dost tum olsa ne olmasa ne bizim Cappadocia ailemiz çok büyük fazlası bile var :D onları seviyorum kim ne derse desin onlarla rahatım biri canımı sıktımı her an destek veriyolar kosuyorlar bir kardeş nasılsa bizde öyleyiz :S ama bu oyundan nefret ettirdiler birileri hiç çekemiyo heryerde var onlardan Zülehahahahahaha:D biz o kişileri tınlamıyoruz Bazen soruyom kendime lan dengesiz bu oyun sana göremi ne işin var bu oyunda diye ama olmuyo oyun olmasa kahve gidecem oralar bana göre degil haftada bir gün toplanıyoruz onuda hep beraber eğlenmek için neşeli geçiyor ama oyuna girince strese boğuluyorum serverin yarısı sanki bana pm atıyo onunda yarısı küfür ben anlamıyorum ne yaptım bu adamlara onuda bilmiyorum

fotolar çok cici abicim bayıldım yaa resmen oralara gelmiş kadar oldum öncelikle bu yüzden çok teşekkür ederim, hani konuyu açmayayım diyorum ama harbiden kuzum size yakışmıyor boşver küfür geç bende ediyorum yeri geldimi ama yılda bir kere yeri geliyor :D

kalp kırmaya değmez oyunun tadını çıkartın bu resimler bu eğlence sizin ekip oldukça keyfinize değmesin hiçbirşey :muck: :beer:

Cappadocia

Gözlemliyorum
4ever Cappadocia
bu site iyi oldu aslında burda olmak iyi oluyor insanın yazacak bi yeri oluyo her zaman olmasada güzel genede, okan kardeşim teşşkür ederim yorumlar için bizi neysede sizi hiç çekemiyolar :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Cappadocia demiş ki:
4ever Cappadocia
bu site iyi oldu aslında burda olmak iyi oluyor insanın yazacak bi yeri oluyo her zaman olmasada güzel genede, okan kardeşim teşşkür ederim yorumlar için bizi neysede sizi hiç çekemiyolar :mrgreen:

baba kalite karizma ün şöhret para pul tangalı hatun sro alemi alkollu geceler hepsi bizde yahu bende dışarıdan birisi olsam ya bu aleme girmek isterdim ya da extranoob diye char alıp globalden ana avrat söverdim kıskançlığımdan zuahahahhahaa :D :D :P

reklamın iyisi kötüsü olmaz hacım gaiada en az 10 tane extra* modelleri var GM oyuna girse ilk iş kim bu extraloob diyecek ahahahaa aynen devam etsinler aynennn bir taneside extraloob69 diye nick almadı ben ona yanarım :D :P

Cappadocia

Gözlemliyorum
extraloob demiş ki:
Cappadocia demiş ki:
4ever Cappadocia

baba kalite karizma ün şöhret para pul tangalı hatun sro alemi alkollu geceler hepsi bizde yahu bende dışarıdan birisi olsam ya bu aleme girmek isterdim ya da extraloob diye char alıp globalden ana avrat söverdim kıskançlığımdan zuahahahhahaa :D :D :P

reklamın iyisi kötüsü olmaz hacım gaiada en az 10 tane extra* modelleri var GM oyuna girse ilk iş kim bu extraloob diyecek ahahahaa aynen devam etsinler aynennn bir taneside extraloob69 diye nick almadı ben ona yanarım :D :P
zuaaaaaaa :mrgreen: valla öyle reklam güzel iş seninkisi Gm heralde şu bizim hırçın kız sweetbaby yarı yolda bıraktı elind kaldı sun nese satar sanırım Gm yenisi verir eskisine gerek kalmaz :twisted: :headbang: :headbang: :byes:

Yukarı Alt