Cappadocia

Gözlemliyorum
- Resim Silinmiş.

Cappdocia GUİLDİ NİN SADECE 6 TANE 76++ VARDIR GERİSİ 80++ ADAMLARIN VE MEVCUDU 45 DİR ŞUAN YAKINDA EVET YAKINDA BU SERVER ŞUNU BİLECEK
ARTIK DEVİR BİZİM DEVRİMİZDİR CAPPADOCİA GUİLDİ :headbang: :beer:

GUİLDE ALIMLAR 80+ VE KASAN ARKADAŞLARI ALIYORUZ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
xFactor Kardeşim bildim seni bir ara ayıp ettik ama kusura bakma özür walla :D herzaman yerin var yanımızda

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hoşgeldin capadokia gaiada bolca reklamlarını görüyorum sitemizi de kapadokya görselleri ve bilgileri ile donatsan güzel olur ^^

Cappadocia

Gözlemliyorum
TR_Kaos demiş ki:
musa bu xFactor bana garezi olan kişi mi :D
hoş geldin ahmet kardeşim sende yakında başlasan iyi olacak yoksa ben sana başlicam xFactor re gelince Pacific serverinden _AvRiL_ ve AquarusS çarları ile oynuyordu

Cappadocia

Gözlemliyorum
extraloob demiş ki:
hoşgeldin capadokia gaiada bolca reklamlarını görüyorum sitemizi de kapadokya görselleri ve bilgileri ile donatsan güzel olur ^^
Hoş bulduk Cappadocia burda nick im :D:D ve kapadokya fotoğrafları ile KhulteghinKhan ilgilenecek oteller konaklama yerleri ama senin bu işi yapabilmemiz için kapadokya adı altında kalıcı sabit bi yer vermen lazım iki gün sonra kaybolacak iş için emek harcanmaz ve KhulteghinKhan ilgileneceği için bu işlere o bakacak ben oyundan reklam yapacam ve guildimle ilgileneceğim herkese kolay gelsin

Yukarı Alt