Pro

rank8
Arkadaslar bi yerde Silkle cantada yer acila bilecegini duydum acaba nasil oluyor nedir ne degildir bilgilendire bilir misiniz??

Çantada slot açma değil de üçüncü bir sayfa açma var. Yani 32 slot ilave ediyor. item mall'dan Inventory expansion item alarak gerçekleştiriliyor,fiyatı 250 silk.

Pro

rank8
Xanthos demiş ki:
Çantada slot açma değil de üçüncü bir sayfa açma var. Yani 32 slot ilave ediyor. item mall'dan Inventory expansion item alarak gerçekleştiriliyor,fiyatı 250 silk.
Rsro oynuyorumda acaba sole resim seklinde gosterebilir misiniz ?

Brave_ChiLD demiş ki:
PaNZeHiR demiş ki:
250 silke page 3 açılıyor
summer5: yazıktır 250 silke summer4:
hiç öyle düşünme lvl arttıkça yaratıkların güçleride artıyor ve atıyorum jangan cavede 99 lvllarda kasıyorsan ve reverse scroll un yoksa :P extra slotun sana çok yaradıgını söyleyebilirim çnkü ne kadar extra slot o kadar pot ve ne kadar fazla pot o kadar jangan ve slot arası geliş-gidiş :P anladınmı söylemek istedigimi benim verdigim örnek basit bir örnek bunları çogaltabiliriz her neyse konuyu dagıtmayım yukarıda açıklamışlar İtem Mall da ınvetory expansion şeklinde bir item var degeri 250 silk bunu alıp uygulayabilirsin lakin rsro da varmı veya digerlerinde varmı bilmiyorum sanırım şimdilik sadece isro ve ksro da var iyi forumlar.

Yukarı Alt