Şu anda KSRO ya gelmiş ve Isro ya ise birkaç hafta Roc Update ile gelecektir.

- Resim Silinmiş.

Kullanabilmek için aldığımız kitin üstüne gelerek SAĞ Tıklıyoruz ve bir onay penceresi geliyor ve onayladıktan sonra kolayca kullanabiliyoruz.

Ve inventory penceremiz aşağıdaki gibi oluyor(bütün inventory görevlerini yapmadıysanız yapmadığınız görevde açılan kutular kadar eksik olacaktır.)

Ve storage penceremizde de 2 sayfa fazladan yerimiz açılıyor

Ve bu item Sadece 1 kez açılabiliyor. 2. kez açamıyorsunuz bi karakter için max. 1 kit

NOT:Sadece resimleri alıntı yaptım anlatıma ise göz atıp kendim kurduğum cümlelerimle yaptım.Herşey zaten gayet açık kolay anlaşılabilir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
eee bu kıtı nerden bulacaz silklemi alacaz npc lerdenmı alacaz görevmi yapacaz. sandıgımı genişletiyoruz. karakterin ustunumu genişletiyoruz. maymun gibi petidemi genişletiyoruz.

peki ne zaman bize gelcek bu kit ?
bide kalıcı demişsin kullanıyoruz ve sonsuza kadar 3 pageyle kalıyoruz ölemi xD

Bu kit yeni gelecek olan roc update ile birlikte gelecektir.Sadece inventory ve storage sayfalarını arttırır.Evet sonsuza ban yiyene kadar öyle belli bir süre zarfı yok

250 silk olsa hem ınventory ı hem sandıgı genısletsek neder 500 sılk bende 2 çar var netdi 1000 silk oda neder en az 150 200 lira durduk yere masrafa girdik demektir. bir iyi tarafı var üstümüzü genişletirsek maymun gibi pet almaya gerek kalmaz.

gold botlar için iyi olabilir. Joymax bunun için çıkarıyor bence gold botlar alcak tabikide gold bot alınca para gelcek

Yukarı Alt