C1957583D06933499CF1B11Dr.jpg

"Şarkı Söylemek Lazım" adlı yarışma programında cesur konuşmaları ile dikkat çeken Esra ve Ceyda kardeşler katıldıkları programda büyük pot kırdılar.

Kanal 1 ekranlarının beğeniyle izlenen magazin programı Yüz Yüze'nin bu haftaki konukları Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler oldu.

Program sırasında gaf üstüne gaf yapan kardeşlerden Esra yarışmada birlikte yarıştıkları Leyla Bilginel'in ismini hatırlayamayınca 'Penis bankasından penis alan kadın vardı ya' dedi.

Yaptığı hatayı hemen anlayan Esra Ersoy, 'Bazen pot kırabiliyorum. Yanlışlıkla ağzımdan kaçtı. Bankaları karıştırdım. Şimdi düşününce komik geliyor, düşünsenize böyle bir bankanın olduğunu' diyerek söylediği lafı yumuşatmaya çalıştı.

Bunlara bayılıyorum çok zeki kızlar kafaları çalışıyor süper reklam yapıyorlar :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
reklamın iyisi kötüsü olmaz bkz. sağda solda extranoob diyorlar reytinglerim tavan yapıyor :P

İnanırmısınız bunu canlı yayında izliyordum kardeşimle. Bu gafı duyunca bi anda bende afalladım. ama sonra gülmekten yarıldım yahu. İnsan Sperm bankasına penis bankası der mi yahu xD Üstelik demiştim bu haber yarın çıkar gazatelere diye de. Geç kalmışsın biraz bir kaç gün oldu^^

Titus Pullo demiş ki:
İnanırmısınız bunu canlı yayında izliyordum kardeşimle. Bu gafı duyunca bi anda bende afalladım. ama sonra gülmekten yarıldım yahu. İnsan Sperm bankasına penis bankası der mi yahu xD Üstelik demiştim bu haber yarın çıkar gazatelere diye de. Geç kalmışsın biraz bir kaç gün oldu^^
Kızlarin Eski Canlı Yayin Videolarını Seyreden Varmı Orada Muthis Gaf ve Salaklık Yapıyorlar...
:!:

StarkDrache

Bilgiliyim
Bunlara bayılıyorum çok zeki kızlar kafaları çalışıyor süper reklam yapıyorlar.
O Kadar Zekilerki Biz Ezber Olarak Sperm Deriz Onlar Yorumluyorlar Ve Spermin Çıktığı Organıda Söylüyorlar İşte Zeki İnsan Budur. :mrgreen:
Gelecekleri Parlak :popcorn:

EfnuR

Öğretiyorum
he yaw bende izledim sunucuda sormadıgını bırakmadı :D bunlar ayrı bişeyler zaten aptal sarışın :D

Yukarı Alt