Galatasaray, CSKA Moskovalı Caner Erkin transferinde sona yaklaşıyor. Zico'nun takımda düşünmediği sol kanat oyuncusu Caner için taraflar kiralık konusunda anlaştılar.

MURAT DEVECİ - Galatasaray'ın kadrosuna dahil etmek istediği Caner’in transferinde son viraja girildi.

CSKA Moskova kulübünde forma giyen Caner’in transferi için Galatasaraylı ve Moskovalı yöneticiler bir araya geldiler ve bu transfer için taraflar birbirlerine son teklifi sundular.

Teknik direktör Zico ile problemi olan ve yönetiminde gözden çıkarmayı düşündüğü Caner’in de yakın çevresine “Galatasaray’dan gelen bu teklifi değerlendirip yeniden ülkemde forma giymek istiyorum. Burada kaldığım sürece geçmişte yaşanan bazı problemler nedeniyle forma giyme şansım yok” dediği öğrenildi.

Galatasaraylı yöneticilerle Rus yöneticilerin Caner’in transferinde bu yıl için kiralık olarak el sıkıştıkları belirtiliyor. Galatasaray önümüzdeki sene de Caner’i kadroda tutmak istemesi halinde ise CSKA Moskova kulübüne verilecek bir meblağ karşısında önceliğin yine Galatasaray’da olacağı öğrenildi. İki kulüp yöneticileri pazartesi gününe kadar son kararlarını verecekler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fre3sTyLe demiş ki:
Eğer Sol açık oynatacaklarsa alsınlar.Fakat sol açık Kewell-Aydın-Arda [Gerektiğinde] bunları kesecek bir futbolcu değil Caner.Sol bek oyuncusuda değil.Gereksiz...

:thumbsup:

Sol bekte şu sabriden kurtulsak yeter ben oynasam daha çok iş yaparım :lol:

Sabrinin hiç bir şeyini sevmiyorum karakterini futbolunu gsnin oyuncusu olabilecek bir tip değil -.-

Yukarı Alt