"Cana"l çekmiyor
Frank Rijkaard'dan bir türlü formayı alamayan Arnavut futbolcu gemileri yaktı! Cana'nın yaşadığı sıkıntının tahmin edilenden daha büyük olduğu ortaya çıktı.

Galatasaray'da Lorik Cana krizi yaşanıyor... Antep maçında yabancı kontenjanına takılan Arnavut futbolcunun bunalıma girdiği ve yakın çevresine Türkiye'de mutsuz olduğunu söylediği öğrenildi.

Sarı-Kırmızılılar’ın sezon başında İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Sunderland’den kadrosuna kattığı Lorik Cana adeta bunalıma girdi... Ülkesi Arnavutluk’a da yakın olduğu için futbol hayatını Türkiye’de Galatasaray formasıyla sürdürmek isteyen ve 4.5 milyon Euro bonservis bedeli ödenerek alınan 27 yaşındaki orta saha oyuncusunun, yabancı kontenjanına takıldığı bildirildi. Cim Bom’un yaz dönemindeki transfer sezonunun son günlerinde İnsua ve Misimovic’i alması sonrasında Cana’nın da forma şansı azaldı. Alınan bilgiye göre tecrübeli oyuncunun ailesine ve yakın çevresine, İstanbul’da mutsuz olduğunu söylediği bildirildi.

Rijkaard onay vermemiş!

Yabancı sorunu sebebiyle Gaziantepspor karşısında da forma giymeyen Cana’nın önünde bir ihtimal bulunuyor. O da kaptan Arda Turan’ın sakatlığının düzelmesinin ardından teknik direktör Frank Rijkaard tarafından onbire alınması durumunda, Harry Kewell ile Pino’dan biri kulübeye çekilebilir ya da kadroya alınmayabilir. Ayrıca bazı dedikodulara göre Hollandalı hocanın sezon başında Cana’nın transferine onay vermediği ve bu oyuncunun alınmasını istemediği öne sürüldü.​

Fanatik ^^

Avasin

hmzsnmz demiş ki:
Avasin demiş ki:
vallahi en son kewell baroş vardı biliyorum şimdide var ha bide yeni 2 transferi insua bide diğeri neydi zvezdan mıydı neydi onları biliyorum :mrgreen:
Kafana silahı dayasalar 11i say deseler sayarsın lem hatta top toplayıcı bile söylersin makara: :lol:
asdghafskasdagsdfsjadg :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ps: Babam gs li ya kim attı gsnin o golünü dedi bilmiyorum dedim tanımıyorum hiçbirini tüüüüü yazıklar olsun babanın tuttuğu takımdaki oyuncuları bile bilmiyorsun dedi makara:

Yukarı Alt