Tarihin en çok satan FPS serisi Call of Duty'nin devam edeceği aylar öncesinden açıklanmıştı. Modern Warfare 3'ün ardından şimdi sırada Black Ops 2 var! Uzun süredir devam eden "Acaba ne zaman Call of Duty'yi gelecek savaşlarında göreceğiz" sorusu, bu kez cevabını buldu. Merak edilmesine rağmen, birçok kişinin böyle bir oyun tanıtımının yapılmasını beklemediğine eminim. Nitekim ilk videonun altına atılan yorumlar, bunun göstergesi. Yine de ön yargılı olmamakta yarar var. Henüz Black Ops 2 için yolun başındayız ve birçok detay açıklanmadı. Treyarch, Black Ops 2'yi hazırlayarak büyük bir risk aldıklarını itiraf ediyor, ancak buna değebilir ve yılın en iyi FPS oyunlarından biriyle karşılaşabiliriz.

Trailer(25milyon seyirci)

Gameplay

Görsel

Oyun çıkış tarihi;13 Kasım 2012 bu nedenle pek fazla resim bulunmamakta şuanlık tanıtım amaçlı bunlar yayınlanmış durumda.13 Kasım'a kadar güncelleme yapılacaktır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Trailer'a bakarak birşey söylemek doğru olmayabilir ama bende pek beğenmedim.Karakter Black Ops 1'deki Woods'un oğlu mu oluyor :lol: ?

Ali senin konularında mause tekeri ile bir sağa bir sola bi aşağı bi yukarı gitmekten yoruldum ya hu :D
hemde 1366x768 çözünürlükte :D

Xperyon

Bilgiliyim
COD'un tüm serilerinin hayranıyım fakat gel gelelim oyun senaryolarını 6-7 saatlik yapıyolar dolayısıyla hemen bitiyor neyse bu serisi güzele benziyor ama gameplayları çıksın o zaman anlaşılır :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Activision yine güzel bir oyun çıkartmıştır diye düşünüyorum ama eski serileri kadar güzel olacağını zannetmiyorum çünkü aceleye gelmiş bir oyun gibi geldi bana.COD'un diğer çıkacak oyunu da artık yeni konsollara çıkar diye düşünüyorum.

UnDeFeateD demiş ki:
Ali senin konularında mause tekeri ile bir sağa bir sola bi aşağı bi yukarı gitmekten yoruldum ya hu :D
hemde 1366x768 çözünürlükte :D
:D :muck: pixel küçültünce resim bozuluyor yapacak bir şey yok aslında büyük küçük sıralaması bile yapıyorum ama oyun tanıtımı yeni olduğundan pek resim yok :D

Yukarı Alt