Midbroke

Bilgiliyim
Aslında yardım bölümü açmıştım ama ... Adama helikopter çarptıktan sonra öyle oluyordu sanırım onu kucakla işte mini-map'te gösterdiği yere doğru hızlıca git . Düşman gelince yere indir , düşmanları öldür gene kaldır falan . Gidince etrafa claymoreları kur c4'leri falan güzel yerlere yerleştir sniper'ini al ve bekle . Düşman gelecek bir sürü onları öldür . Hepsini öldüremeyeceksin tabikide claylara falan çarpıp ölecekler . Adamı koru yani . Sonra helikopter gelecek ve sizi kurtaracak .

c4'leri kurmadım claymoreleride kurmadım ama hepsini öldürdüm kimse kalmadı helicopterde gelmiyo dolanıyom öle gidicek bi yerde mini map da gösterdiği yere ulaşamıyorum hiç bi şekilde :S

Midbroke

Bilgiliyim
LOveLyDaYs demiş ki:
c4'leri kurmadım claymoreleride kurmadım ama hepsini öldürdüm kimse kalmadı helicopterde gelmiyo dolanıyom öle gidicek bi yerde mini map da gösterdiği yere ulaşamıyorum hiç bi şekilde :S
Valla ben aynen dediğim şekilde yaptım 8O :mrgreen:

Midbroke

Bilgiliyim
Yok ama istersen arar bulurum . Silme bence , baştan başla oyuna :D Veya online oyna .

Midbroke

Bilgiliyim
LOveLyDaYs demiş ki:
Tamam Ozaman Sen buL hacı ben hala kafayı yiyom Yha ne titim Sey bu :S
Piyasada Türkçe yaması yok bunu yahu 8O Nasıl bir oyundur anlamadım gitti ya tüm oyunların TR yaması var bunun yok . Neyse sen en iyisi oyuna yeniden başla veyahut online oyna . Benim tavsiyem online oynaman . 8)

Yukarı Alt