Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EXTRALOOB ÇALINTI CHAR KONTROL SİSTEMİ
/// DOLANCELL

DolanCell Nedir, Ne Amaçla Kullanılır?
DolanCell, dolandırıcılığa karşı önlem amacıyla kurulmuş bir extraloob.com hizmetidir. Artık char alıp satarken, char'ın durumunu sitemiz aracılığıyla öğreneceksiniz ve bir çalıntı char alıp-sattığınızı kolayca bu program sayesinde otomatik olarak öğrenebileceksiniz.

Silkroad Online Çalıntı Char Kontrolü Yapmak İçin Tıklayınız /// DolanCell

Saygılarımızla,

Son düzenleme:

WeAre

Buralıyım
işte bu süper oldu piyasadaki çalıntı charlar fiyatları düşürüyordu onların önüne geçilmesi çok iyi olacak

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
artık bu sistem ile alacağınız char çalıntı mı değil mi öğreneceksiniz :kalp:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Yuhannes, char soyupta satmaya çalışanlara çok kötü olacak bu .. İşte yine proje babası ve dolandırıcılıklara noktayı koyan extraloob 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Yuhannes, char soyupta satmaya çalışanlara çok kötü olacak bu .. İşte yine proje babası ve dolandırıcılıklara noktayı koyan extraloob 8)

merci canım merci,

gerçekten harika bir çalışma veritabanımızda bir sürü çalıntı var mesela ottoman yazın bakın karşınıza çıkan sonuçlara :muck:

Koelschh

Öğreniyorum
Güzel bir calisma ama aklima gelen 2 tane calinti chari yazdim ve veritabaninda bilgisinin bulunmadigi cikti yeni sistem oldugu icindir diye saniyorum
Surekli güncellenicekmi ?

Sadece Bu forumdaki Calıntı Charları tespit ediyor anladığım kadarıyla yani senin aradığın charlar hakkında calıntıdır diyip kanıtlanmadıysa çıkmaz orada...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
RainDrop demiş ki:
Güzel bir calisma ama aklima gelen 2 tane calinti chari yazdim ve veritabaninda bilgisinin bulunmadigi cikti yeni sistem oldugu icindir diye saniyorum

tabiki veritabanımız extraloob.com sunucularıdır sağda solda ne olduğu belli olmayan durumlarla kayıt altına almıyoruz ispatlanmış gerçekten çalıntı charları alıyoruz.

Peki Diyelim Benim Carım Calındı Buraya Nasıl ekleyebilrim karakterimin adını ?

Koelschh

Öğreniyorum
extraloob demiş ki:
RainDrop demiş ki:

tabiki veritabanımız extraloob.com sunucularıdır sağda solda ne olduğu belli olmayan durumlarla kayıt altına almıyoruz ispatlanmış gerçekten çalıntı charları alıyoruz.
Aradigim chari exl d.mod uyesi satiyordu,100lv farmli hybird yani 1.elden calinti bi char Karakter Alim Satim/Phoenix bölümünde konusuda vardi. :curtain: :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dünyanın En Büyük Silkroad Forums Sitesi http://www.extraloob.com alternatifsiz tüm dünya gözünü çevirmiş biz Türkleri hayranlıkla takip ediyorlar 8)

Ps : bizi takip eden bütün sitelerin istatistikleri linkleri nerede ne yazmışlar kayıtlarımızda ve takipteyiz dünya bize hayranlıkla bakıyor ve şoke oluyorlar Türkler nasıl böyle bir işi başarırlar diye fazla söze gerek yok burası extraloob.com

Yukie

extraloob demiş ki:
Dünyanın En Büyük Silkroad Forums Sitesi http://www.extraloob.com alternatifsiz tüm dünya gözünü çevirmiş biz Türkleri hayranlıkla takip ediyorlar 8)

Ps : bizi takip eden bütün sitelerin istatistikleri linkleri nerede ne yazmışlar kayıtlarımızda ve takipteyiz dünya bize hayranlıkla bakıyor ve şoke oluyorlar Türkler nasıl böyle bir işi başarırlar diye fazla söze gerek yok burası extraloob.com
Başarılarımızım devamı dileği ile... :buddha: pray: :headbang:

Yukarı Alt