Bi dostumla beraber kastığımız char bazı güvenlik tedbilrlerinin bahsettiğim dostum tarafından alınmaması sonucu çalındı.

ID ve Gizli soruyu biliyoruz,E-mail değiştirilmiş haliyle, nasıl geri alabileceğim hakkında bir topic mevcut mu.Bulamadım.

Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

benim 2 tane çar gitti biri 80 lwl biri 73 lwl 73 likte 2 tane de sun wardı suan geri alamıom çarları
acaba joymax a msj fln atamıozmu geri almak içinn

Beyler benimde çarım soyulmustu düzeltim buyrun;

-ilk olarak silkroadı kaldırıyoruz
-sonra format atıyorus atmazsanız güzel bir virüs programı yükleyin(avastı öneriyorum)
- http://www.silkroadonline.net den mailimizi değiştiriyoruz
-joymax.com dan sifremizi değiştiriyoruz
-silkroadı kuruyoruz

ve bitti :starving: :starving:

YEni Bİ ÇAr Aç ADama Çar TAkas EDermisin de SOnra Gİzli yanıtnı biliosun zate id ide bilion sonra adam şifreyi werince direk joymaxa gir mail i değiştir sorada şifreden maili değiştir geri al :D

crazycapkin demiş ki:
YEni Bİ ÇAr Aç ADama Çar TAkas EDermisin de SOnra Gİzli yanıtnı biliosun zate id ide bilion sonra adam şifreyi werince direk joymaxa gir mail i değiştir sorada şifreden maili değiştir geri al :D
tek çakal sen misin nen :D adma yemiO 82 lvl çar gitti :S

Misproject

Buralıyım
çarın şifresini öğrenmen lazım. öğrenince silk yüklerken id pw girince msn i görebilirsin.adamı kafalayıp şifreyi öğrenmen şart!!bizim arkadaşın başına da geldi bu RaPLeX e o şekildi geri aldı adamı kafalayıp çarın şifresini aldı

Yukarı Alt