Takımı
Galatasaray
İnsanlık bilmeyen , sroyu oynamayı bilmeyen , küfürün had safhada olduğu , nankör bir guild.Ayrıca master da kendini gm sanıyor:DTavsiyem : sakın girmeyin çok rezil bir guild kendi üyelerine pk oluyolar

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Birde guildin tam adını yazarsan ona göre davranalım, alt tire kaç tane var vs ?

o guildin gerçeğide çakma asıl guild NiyA ayrıca çakma dediğiniz türk union unda hiçde kötü bir yanı yok!! Siz türklerle iş birliği yapmıyorsunuz Nick:ß1 server:ÇaaN

Server
Assos
Takımı
Besiktas
stdarkhunter demiş ki:
o guildin gerçeğide çakma asıl guild NiyA ayrıca çakma dediğiniz türk union unda hiçde kötü bir yanı yok!! Siz türklerle iş birliği yapmıyorsunuz Nick:ß1 server:ÇaaN
Höst, o guildin aslını biz kurmuştuk zaten .. Sonra NWO altında açmaya karar verince dağıttık o guildi, bilip bilmeden konuşmak yok ..

biraz akıllı ol arkadasım bilip bilmeden çamur atma sağa sola ___1453___ guildinin sahibi benim kimsenin kimseye pk olduğu falan yok çakma isimdeki guild bizim bug a girdim sanırım guildi açarken oyunun hatası aynı isim oldu.. Guilde girmek isteyen aktif oyuncuları alabilirim guilde Server: Çaan.. char ismi = 48_48 guild gayet temiz bir guildir salsatalara inanmayın..

Takımı
Galatasaray
talyak demiş ki:
biraz akıllı ol arkadasım bilip bilmeden çamur atma sağa sola ___1453___ guildinin sahibi benim kimsenin kimseye pk olduğu falan yok çakma isimdeki guild bizim bug a girdim sanırım guildi açarken oyunun hatası aynı isim oldu.. Guilde girmek isteyen aktif oyuncuları alabilirim guilde Server: Çaan.. char ismi = 48_48 guild gayet temiz bir guildir salsatalara inanmayın..
OKUMA YAZMA VAR MI ?
SERVER Aa

lol _1453_ ü biz kurmuştuk sora bozdum zaten üç tire ile başkası kurdu.o guild olabilir.daha fazla uzatılmasın bu konu exl lılar nwo ya geçio zaten :wink1:

Bi kaç gün bulundum orda....
Guild masterları GM imiş :))
Ve çıkmamın nedeni aşırı küfürlü konuşmaları..
Şimdi Nwo dayım.

Yukarı Alt