Jigsaw

Aileden
Üstteki bir kelime söyler, o kelimeyi duyunca aklına gelen ilk kelimeyi cevap olarak yazarsın.

Örnek;
Domates
Salça
Kalça
...

Oyunu bozan mesajlar silinecektir!

Start!

Üstteki bir kelime söyler, o kelimeyi duyunca aklına gelen ilk kelimeyi cevap olarak yazarsın.

Örnek;
Domates
Salça
Kalça

Bikini :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
FuLL STR Cold Glavie Garment 64+7 Cool

walla direk bunlar geliyor aklıma Razz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1 LvL SOS Ring - evlendiğim hatunlara hediye ederdim bayılırlardı hemen philipiniess rulezzz :lolmuch:

Jigsaw

Aileden
extraloob demiş ki:
1 LvL SOS Ring - evlendiğim hatunlara hediye ederdim bayılırlardı hemen philipiniess rulezzz :lolmuch:
Zumuhaft. Razz Hotanda hani bi Shrine var. Kaplumbağa transportlar suyun içinde hani sunak böyle. Onun içinde de düğün. xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jigsaw demiş ki:
extraloob demiş ki:
Zumuhaft. Razz Hotanda hani bi Shrine var. Kaplumbağa transportlar suyun içinde hani sunak böyle. Onun içinde de düğün. xD

oho hacım sen düğün görmemişsin çok özel kişilerden bir ekip oluşturulurdu millet takı yerine gold verir item verirdi düğümlerimi genelde oasis gölünde yapardım atlarla gölü doldururduk :lolmuch: :mrgreen:

aghh boey bitirdin beni ondan sonra bir daha aynı aşkı bulamadım be üzerine 3-5 tane philipinies li ile eflendim ama hep ihanet ettim diğerlerine de ehehehe boey ayrıydı ama apayrı kaldı extrabeer

Yukarı Alt