WeAre

Buralıyım
TaxiDur demiş ki:
arkadaslar sifreyi silin ve yeniden yazın ok gelior (yani bana geldi ) :mrgreen:
alakasıyo misal diyelim 1 serverin 1 kişilik kapsitesi var doldumu almıyo buda öyle bununda belli bir kapasitesi var doldumu ok yazası gelmiyo biri çıkınca eğer şanslıysan herkezden önce sana ok gelir anlatabilidmi

rica ediyorum bana yardim ede bilirmisiniz oyunu okadar yukledim Ama Start gelmiyo ne yapmam lazim ve siteside acilmiyo siz girdinizi soluyosunuz lutfen yardim edin yalvaririm su Baciniza bi yardim eli uzatin Zaten tek sro oyniyan kiz benim galiba Razz Embarassed Rolling Eyes

yardim eden yokmu alooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :lolmuch:

Yardimplz demiş ki:
rica ediyorum bana yardim ede bilirmisiniz oyunu okadar yukledim Ama Start gelmiyo ne yapmam lazim ve siteside acilmiyo siz girdinizi soluyosunuz lutfen yardim edin yalvaririm su Baciniza bi yardim eli uzatin Zaten tek sro oyniyan kiz benim galiba Razz Embarassed Rolling Eyes

ne kadar yaparsan yap giremessin china hongkong08 we 07 fail werio olmaz fail werirse....

prog.ın kullanımı ise dier forumlarda yazıyor biraz araştırırsan bulursun.. detective

Arkadaşlar Overload yazarsa e2 dolmuş olur oyuna giremezsiniz eğer fail yazarsa arkadaşımızın dediği gibi bakımda olur ve OK yazarsa direk Launcherden girebilirsiniz Idea

Yukarı Alt