yardım edecek arklar bu başlık altında bana ve diğer anlamayanlara skill konusunda vede exp konusunda hatta benim bilmeyip sizlerin bildiği püf noktalarıda anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

SonSAHNE

Bilgiliyim
bundan önceki sayfada bir sürü rehber ve anlatım mevcut oradan bakabilirsin. çünkü ben pek oynamadığım için bilmiyorum o oyunu..

ya benim istediğim açıklamalar orada mevcut deil oralara göz attım ama oyunun ince ayrıntılarını anlatan bir arkadaşımız yok belki dedim burada konuşarak bişeyleri açıklığa kavuştura biliriz belki he nedersiniz

SonSAHNE

Bilgiliyim
hmm oynayan birisi çıkarsa sorularını sorabilirsin ama ne yazıkki çok az oynadığım için senden bile az bilgim vardır bu konuda Wink

Cabal da İlk görevi yapayım dedim yapamadım.Gerçi heves etmedim oyunu sildim.Setup duruyo SRO dan ban yiycem bu aralar GM lere cok global atıyorumda,ban yiyince cabal a geçebilirim.Yalnız RAPPELZ diye bişi cıkmış onu merak ediyorum.

SonSAHNE

Bilgiliyim
o zaman screamadle ye yönlendiriyorum seni. Rappelz oynayacağım demiştir çünkü Wink

Cabalda warrior'um var bir topic açmıştım ama yanlış hatırlamıyorsam lvl 92 idi gayet hoş bir oyun Cabal varsa soruların hatırladığım kadar cevaplayabilirim.

Rappelz'e yeni başladım yahu o yüzden fazla bilgim yok ama görüntü içerik gerçekten çok hoş hepinizi davet ederim lvl 32'yim henüz ama bu 3. charım :mrgreen:

Ne yapayım yahu KO'yu bıraktıktan sonra bu tatta bir oyun tekrardan bulamadım halen arayıştayım :)

beyler bu oyunda soru sormakla bitmez çok enterasan siz aklını gelen leri yaz sanız nasıl olur
ben 3 gündür oynuyom ama bi book anlamdım bu oyunda batu nun da dediği gibi ko tadında oyun yok şuan da bende arayıştayım bulursan bana da haber et nolur Razz

Yukarı Alt