Server
Takımı
Fenerbahce
1.Ben blade acıcam sizce ii bir tercihmidir yeni başlayan biri icin ?
2.Blade hangi skilleri acar yada her skilli acmalımıdır
3.Oyunda para yapmak zor mu
4.Stat Dağılımı Nasıl Olmalıdır

5.Ve Son Sorum Oyunda Hangi İtemler Para Eder Hangileri Değerlidir Değerli Taş Kristal Element Gibi Şeyler Var mı 1 - 70 Arası Değerli İtemleri Vb Şeyleri Soruyorum Zaten 70 Den Sonra Ben Oyunu Cözmus Olurum Heralde
:santa:

Şimdiden Cook Cook Teşekkürler

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cabal güzel oyundur ilgili bölümü okuyunuz lütfen ^^

Server
Takımı
Fenerbahce
Okan Abi İlgili Bölümde Değerli Eşyaların Bilgileri Yok Stat Dağılımı Nasıl Olmalı Para Zormu Kasılır Vb Cevaplar Yok

NiGHTMaRe

Aileden
Ben yardım edeyim.Oyunda para sıkıntısı çekmezsin.İlk başlarda adamlardan biraz alz iste yeter.Türkler hariç hepsi verir.Zati m o kadar pahalı değil.Marsta başlamanı öneririm.Orada 2.5 tl 10m.Gelelim builde.Blader senin için en doğru karar.Hiç sıkılmayacağın bir build.tabi ki sword skillerini açacaksın.Stat olarak ben peki birşey söyleyemem.Katana kullanacaksan değişik, blade kullanacaksan değişik stat dağılımı gerek.Ama ben genellikle blade alıyordum ve itemde yazan statlara göre veriyordum statları.Ama senin için öncelik dex+str olacak.Başka konu hakkında sorun olursa buraya yazarsın :thumbsup:

stat da int sadece elbise giymen icin yani fazla uplamıcaksın zaten her levelda sana üstte şu statlar vermenı gerektiğini sölüyor. ilerleyen zamanlarda ise STR-DEX ağırlığı vericeksin dex- hız str dayanıklılıkdır.

Blade stat oranları eşittir yani hem str hem dex versen yahut yeterli dex pure str versende arada bi fark yok bu yüzden eşit gitmek daha mantıklı sonra setler için yeterli stat çıkışmayabilir. Sro'dan farklı bi oyun olarak alacağın skiller sınırlı. Başta ezik skilleri alcaksın daha sonra skill rank trans. olduğunda haliyle trans skillerin gelicek ve rahatlıycaksın.

Blader
+Solo karakter.
+Solo bitiremiyeceği hiçbir dungeon yok.
+Yüksek defans rate seni hep hayatta tutar. ( Pve'de yaratıklar sürekli miss vuracaktır sana bu sayede ancak epic moblar'da tam aksine çok zorlayacaktır seni misal Ft B2F gibi ama bununda çaresi var. )
+Flee rate +%95 skill'i hem boss keserken hem tierra ( büyük savaş )'da hayatını kurtaracak.
+Yüksek skill amp - crit rate - crit dmg. - amp. buff.
+Boss kralı cabal'ın blader'ı sikroad'ın wizard'ı.

-En masraflı karakterdir.
-Amp set olmadan hiçbirşeye yaramaz.
-En düşük silahın mithrill blade olmalı - ki ateş pahası silahlardır -
-Çok para dökmen gerekir, para dökerken ban yeme riskin çok büyük.
-Düşük defans.
-Aşırı ustalık isteyen bi karakter. Çok çabuk telef olur.

Herşeye rağmen oyunun sonunda ( yani 180 lv + full item ) bana göre en zevkli karakterdir.

Not: Ayrıntılı bi rehber hazırlamak isterdim ama malum bu saatte kafa gidik (:
-Uzun cast time.

Yukarı Alt