Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
yellpaze demiş ki:
o senn düşüncen saygı duymak lazım ama oyunu seviosan ve kendine guveniosan pre . de alırsın gold ta

Zaten Oynuordum 120 Level Full Oyunu Bitirdim NERDEYSE Sadece 150 Level Olmam Lazımdı..Ama Premium Yoktu...Ordan Oraya Işınlanamıyorsun sinir oldum bir baktım cash vardı aldım.....bastım ama bastığımdan beri oynamıyorum :lolmuch:

Wicked

Game Designer
HeaveN_GFB demiş ki:
yellpaze demiş ki:
o senn düşüncen saygı duymak lazım ama oyunu seviosan ve kendine guveniosan pre . de alırsın gold ta

Zaten Oynuordum 120 Level Full Oyunu Bitirdim NERDEYSE Sadece 150 Level Olmam Lazımdı..Ama Premium Yoktu...Ordan Oraya Işınlanamıyorsun sinir oldum bir baktım cash vardı aldım.....bastım ama bastığımdan beri oynamıyorum :lolmuch:
ii gene 120 lvl yapmısssın keske kassaydın yani gıcık olmasa o lvl e nası geldn anlamadım =))))neysse bosver

oyunu deniim dedim indirdim yukledim patchler yuklendi girdim 10dk durdum ve cıktım....
bu oyunda premiumsuz karakter olu bi karakter demektir adam gibi skill kasmanın tek yolu korkuluk dovmek oda premium istiyo yoksa adamın 1 günde kastıını 1 haftada zor kasarsın .d

ben bu oyunun tek sevdigim yani skill leri cok hosuma gidiyor 56 level yaptım duruyo oyle Razz bowman headbang2ft9 :mrgreen: ewt pre siz bu oyun oynanmaz SÖZLER ARTIK ÜCRETSİZ hehehe :mrgreen:

Yukarı Alt