1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

CA siyah ekran hatası:/

1. Bartowski

Bartowski Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    oyuna giriyorum character secımı yerı kapkara sadece adamım ve ımlec gorunuyo, iyi kötü orayı geçtim oyuna girdim hatta savaşda yapdım fakat my character shop vs giremiyorum girince tekrar ekran kararıyo sadece adamım ve ımlec gozukuyo mousu rastgele tıklatınca buton sesleri geliyo ama bı değişiklik olmuyo nasıl duzeltebılırım:)

2. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Resim alabilirsek daha iyi yardımcı olalım ?

3. uqurkajmer

uqurkajmer Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendede aynı s0run Kardeş Resim gerek y0k Simsiyah Bir Ekran qeLiy0 sol tarafda kendi oyuncum var birde maus'un imlec'i qözüküy0r 1 qb Ram 512 mb Ekran KArtı Var AnLamadım qiDdi 0yun'u norMal Kasmadan 0ynuy0r'um ama Karekter ve shop bölümüne qirince ekran simsiyah oluy0r ve sadece karekter görünüyo mausla tıklanıyor bi yerlere ama düzelmiyo gene... bi yardımcı olursan sevinir'im..

4. TanerUNER

TanerUNER   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İşsiz
    ekran kartından kaynaklanıyor benimde öyle taktiği ise şöyle olucak Nicki yaz nick'in alt tarafında onaylamak için buton var ona basıcaksın yerini görmek için ALT + Tab yapıp tekrar oyuna dön görüceksin ama cabuk olman lazım 1 saniyeliğine geliyor görüntü yaptıktan sonra yine alt+tab yöntemiyle okey butonunu bulup basıcaksın ve oyundasın. Dahası var. Market'e girdiğin zaman da bu olucak.

5. royalstyle

royalstyle Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ekran kartınızı güncelleyin arkadaşlar =) oyunu yükleyen bir arkadaşım ölüm kalım meselesiymiş gibi aynı sizin hatanızı anlattı bana gittim güncelledim ve pırıl pırıl makara: