:santa: :santa: ?!!!!!!! MErhaba ardaşlar ben SRO kullanıcısıyım VE oyun oynuyorum ama evde oynarken bi baktım hep trfic verio yada durmadan Code yazarken C7 - C9 Gibi soru n verdi nedenleri ne acaba yazarmısınız :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :?: :?: :?: ?!!!!!!.
TÜM SRO 'culara VE EXtraloob kullanıcılarına duyrulur ?!!!!!! ?!!!!!

VE bu arada ben bikere bu olay daha oldu hep C9 yada Trfic vermişti pek hatırlamıorum ama FOrmatta düzelltim acaba ndn ne dir

Barzo

o C7 ve C9 almanın sebebini format atmadanda çözersin ki Bilgisayarımdan gir C diskine sag tıkla araçlar
bölmesine gel şimdi birleştire tıklayıp dosyaları birleştir ve birleştirdikten sonra şimdi denetle yap iki seçeneğide
seçip pc ye res at düzelir

Prada

Bugunki C7 problemi server tabanlı bi problemdi.. Yani joymaxin kendi problemine burdan bizim mudahale etmemiz mumkun değil.. Format atma bosuna sorun sende değil..

:D :D :santa: SAĞlun kardeş ler sizin dediniz gibi oldu server sorunu ama sonra evde girdim ?!!!!!! ?!!!!!! ?!!!!!! ?!!!!!!

KupeR demiş ki:
Bugunki C7 problemi server tabanlı bi problemdi.. Yani joymaxin kendi problemine burdan bizim mudahale etmemiz mumkun değil.. Format atma bosuna sorun sende değil..

+1

Yukarı Alt