Bu video edit programı ile ilk deneyişim. Sony vegas olaydı eiydi. Kötü olduysa amatörlüğüme verin fakat lakin ki :P yorumlarınızı esirgemeyin ki bende yanlışlarımı öğreneyim. :curtain:

Göremeyenler için Link : http://www.youtube.com/watch?v=VLRqKZqNYzI

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
İyi Kötü Yoruma Açık Olduğunu Varsayarak Yazıyorum.

Beğenmedim, Acemice Geldi , Parca Parca Videoların Birbiriyle Butunlugu Yok.Birbirinin Devamı Seklınde Olsa Bir Film Fragmanı Gibi Konu Bütünlugu Olsa Daha Güzel bir Çalışma Olacagını Dusunuyorum :coffee:

hanry006 demiş ki:

Beğenmedim, Acemice Geldi , Parca Parca Videoların Birbiriyle Butunlugu Yok.Birbirinin Devamı Seklınde Olsa Bir Film Fragmanı Gibi Konu Bütünlugu Olsa Daha Güzel bir Çalışma Olacagını Dusunuyorum :coffee:
Eleştirin için teşekkür ederim.

ps: bütün yorumlar için teşekkürler.

hanry006 demiş ki:

katılıyorum kardeşim samimiyetine güvenerek eleştri yapıyorum bende , anlam ilişkisi içinde birleştirseydin müziğin ritmine göre yawaşlatıp hızlandırsaydın daha güzel olurdu başarılarının devamını dilerim :popcorn:

Uğraşırsan güzel bir çalışma çıkaracagından şüphem yok lakin bu videoda uzaklaştırma yakınlaştırmadan başka birşey yok
Hoşuma gitmedi :)

Yukarı Alt