c10 neden verirr delircem tam4 gündür araştırıyorum bütün multi clent konuları baştan aşağıya okudum allah rızası için be yeter artıok söleyin birinis açmıyım açmıyım dedim ama kaç kişi ö.m attım cevap yhoq pfffff Evil or Very Mad Evil or Very Mad

BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
Sarı_Kedi demiş ki:
up!!1 c10 neden gelir!!!!
c10 c9 hatası gibi baglantıdan gelir. ve pc özeliklerine göre degişir c10 ve c9 verme 1 gb ram olan ve multi clientte pc yi kasmayan bir pc de c10 alma olasılıgı biraz azdır . c10 almamak için loop back kapatın multi client için msn kapatın gereksiz olupte pc kasan programları kapatın

BeBeT0 demiş ki:
Sarı_Kedi demiş ki:
up!!1 c10 neden gelir!!!!
c10 c9 hatası gibi baglantıdan gelir. ve pc özeliklerine göre degişir c10 ve c9 verme 1 gb ram olan ve multi clientte pc yi kasmayan bir pc de c10 alma olasılıgı biraz azdır . c10 almamak için loop back kapatın multi client için msn kapatın gereksiz olupte pc kasan programları kapatın

ram 1 gb loobback kapalı pc kasmıyo açarken ekran kartım da iyi msn kapalı site ler kapalı gereksiz herşey kapalı
pc gayet rahat ama c10 diyor serverlar populate olunca tekrar denicem 4-5 gündür bunla uğraşıyorum hala c10 dewlircem vala

C10 u Loopback dolayısıyla almayanlar boşa uğraşmasın !
Tam bi fikrim yok ama ip.miz fark edilmiş olabilir (eskiden multi açanlar), ben herşeyi denedim ama sonuç hüsran !

ben biliyorm çarını 2 kişi kasıyosan ikinizede kod çıktıysa ve diğeri girdiyse sana c10 verir bende öle oluyo kardeşimler ksaıyorm aynı anda deneince öle oluyo Wink extraokk

arada bende alıyorum bu c10 hatasını ama msnmiş sayfa acmakmış hattı kullanmakmış bence alakası yok ben full download full msnde muhabet full nette sürf yapıyorum bot dc yemeden saatlerce kasıo walla

Yukarı Alt