Ben c++ ya başlayıp program yazmak istiorum şuanda hiç ama hiç bişey bilmiorum 0dan örenicem nasıl örenicem araştırma yaptım ama 0dan başlamayla ilgili pek fazla şey yoktu
0dan nasıl başlarım çok meraklıyım çabuk örenirim die düşünüorum yardım edebilirmisiniz

vallaha kardes ben pek anlamam ama deyisik programlara deyisik anlatimlar var

C++,C--,C# bunlarda program dileri birkactanesini sunayim dedim...

birkac tane de program ismi söyleye bilirim .. link de verirdim ama ben almanyada oturdugum icin sadece almanca dil programlar bulabiliyorum kusura bakma

birkac isim sayayim ben sana

Microsoft Visual Basic 2008,Microsoft Visual 6,Microsoft Visual Studio
borland delphi 2005,2006,2007

bunlar benim bildiklerim en iyi c++ programidir

eger diyorsan kafama taktim ögrenmek istiyorum ilk basit seylernen baslardim :D

al buda tam süper ögrenmek icin hersey var yani dersler felan herseyi anlatiyorlar
http://www.csystem.org/

Delphi'den başlamanı tavsiye ederim.Eğer program yazmak istiyorsa önce ufak bilgilerden başlıyacaksın.Herşeyde olduğu gibi program yazmayada 0'dan başlıyacaksın.Daha çok bilgi öğrendikçe daha iyi işler yapmaya başlıyıcaksın.Yapmak istediğin projeyi önce kafanda hazırla sonra bir kağıda dök(tabi bu kendini geliştirdiğin zaman geçerli.) Bu konu hakkında bu bölümden faydalanabilirsin.Kolay gelsin^^

Roland Deschain

Öğretiyorum
manslayer, dostum programlama konusunda hiçbirşey bilmiyorsan delphi'den başla. sonra c ve c++'a geç.

ve eXeZ;
eXeZ demiş ki:

dostum borland delphi 2005 2006 2007 ve visual 6 ile nasıl c++ yazıldığını söyler misin çok merak ettim valla :mrgreen:

manslayer demiş ki:
biraz daha yardım ederseniz sevinirim yani hiç bişey bilmiorum dil mil program nasıl yazılır falan yani ne nedir hangi kod ne işe yarar nerde yazılır gibi
kardes sana link yoladim ya orda ögrenebilirsin hic girip baktin mi siteye? :D

manslayer demiş ki:
bi soru daha sorcam kızmayın :D bende şimdi source code ler var c++ ben onları nasıl dll le ye çeviricem ?

simdik yanlis birsey söylemek istemiyorum ama tahminim yeni bir dll projesi aciyorsun sonra codlari icine atiyorsun sonra da onu dll olarak kayit ediyorsun tahminim ama tabiki 100% emin deyilim :mrgreen:

Roland of Gilead demiş ki:
manslayer, dostum programlama konusunda hiçbirşey bilmiyorsan delphi'den başla. sonra c ve c++'a geç.

ve eXeZ;
eXeZ demiş ki:

dostum borland delphi 2005 2006 2007 ve visual 6 ile nasıl c++ yazıldığını söyler misin çok merak ettim valla :mrgreen:

Baska Bir Sey Demek İstemis

eXeZ demiş ki:
manslayer demiş ki:
bi soru daha sorcam kızmayın :D bende şimdi source code ler var c++ ben onları nasıl dll le ye çeviricem ?

simdik yanlis birsey söylemek istemiyorum ama tahminim yeni bir dll projesi aciyorsun sonra codlari icine atiyorsun sonra da onu dll olarak kayit ediyorsun tahminim ama tabiki 100% emin deyilim :mrgreen:
yok ya internetten source codeler indiriom ya onları nasıl dll yapacam

her compilerda farkli isliyor dll yapimi. kendi compilerine göre örnek DLL projesi indir, onun üstüne DLL yap. ama genel anlamda DLL yapimi, linkerda özel bir parametre vermeyle ilgili. yok ama o da olmazsa git normal exe olarak compile et, sonra da lordpe ya da baska bir PE editör ile DLL'ye dönüstür. sonucta EXE ve DLL isleyis tarzi ayni.

hangi compileri kullaniyorsun?

belgther demiş ki:
her compilerda farkli isliyor dll yapimi. kendi compilerine göre örnek DLL projesi indir, onun üstüne DLL yap. ama genel anlamda DLL yapimi, linkerda özel bir parametre vermeyle ilgili. yok ama o da olmazsa git normal exe olarak compile et, sonra da lordpe ya da baska bir PE editör ile DLL'ye dönüstür. sonucta EXE ve DLL isleyis tarzi ayni.

bişey anladıysam arab olayım :D yeni başlıom onları nasıl yapacam anlatırmısın kızma :mrgreen:
hem complier ne yav bende c++ programı var microsofttan indirdim :santa:

manslayer demiş ki:
belgther demiş ki:

bişey anladıysam arab olayım :D yeni başlıom onları nasıl yapacam anlatırmısın kızma :mrgreen:
hem complier ne yav bende c++ programı var microsofttan indirdim :santa:
belg abi direk girmiş konuya :lol:

geleceğin goldbotçularını yetiştirmek istiyor sanırsam :mrgreen:

Moralini bozmak gibi olmasın ama çok ciddiye almayıp, üzerinde gece gündüz çalışmadıktan sonra kendi başına C++ öğrenmek çok zor.

Yukarı Alt