arkadaşlar yardım ederseneiz sevinirim C ve D harddıskıme gıremıyorum uzerlerıne sağ tıklıyınca ilk 2 sıra aç ve araştır yazması gereken yerde ,aç yerıne bu yazı??(O) araştır yerinede ?????(X) yazısı cıkıyor ve harddıskımın ıcıne gıremıyorum hıc bır sey yapamıyorum yardım lütfen...

harddiskine girmek istiyorsan sağ tıkla araştır diyerek girebilirsin. o soruna gelince o bi otomatik yürütme hatası harddiskin o kısmına attığın bi program veya benzeri bişeyden kaynaklanmış olabilir. genelde bu sorun flaş belleklerde olan bi sorun

sorunun tam çözümünü bilmiyorum ama C ve D ye girmek için bilgisayarıma girince yukardan klasörlerim sekemsini kullanabilirsin... kolaygelsin

Kardeşim onu yapan bir virus. Adı: Parite virüsü.Çok tehlikeli bir virusdür. Bilgisayarında ki tüm .exe dosyalarını yalan eder haberin olsun. Bir an önce format attırman lazım. Dua et ki , diğer arşivlerine bulşamlasın D: diskine falan. Bu virusun özelliği. Flash belleklerden geçmesidir. Mp4 de flash bellek cinsidir! UYARIMI DİNLE!

Yukarı Alt