1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

## C++ RUN TiME ERROR ##

1. lethalnuke

lethalnuke Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Makinamın harddisk bölümlerini formatlamama rağmen , Ve aynı başlıklı konudakileride yapmama rağmen oyun bir türlü A-ÇIL-MI-YOR... BIKTIM LANET OLSUN PC'i KALDIRIP CAMDA :buddha: N ASSA ATCAM Bİ YARDIM EDİN :confused1: :!!&%&! :confused1:

2. Unreminical

Unreminical Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenciyim.
    Joymax grafik kartlarınızı en son sürücülerine güncelleyin demiş:

SilkRoadOnline.Net

C++ (RUNTIME) HATASININ ÇÖZÜMÜ:

Eğer sıklıkla "runtime error" hatası alıyorsanız size öncelikle ekran kartlarınızın sürücülerini güncellemenizi öneriyoruz. sitemizdeki sürücüler en yeni sürücüler değildir. Yeni sürücüler için lütfen ekran kartı üreticinizin sayfasını ziyaret edin.

Şu adresleri kullanabilrsiniz.

Nvidia kullanıcıları (Geforce serisi)
    http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
    Ati kullanıcıları (Radeon serisi)
    http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Bazıları da C++ bileşenlerini tekrar microsoft'tan kurarak problemin çözüldüğünü söylüyor:
    http://support.microsoft.com/kb/259403

Oyunu kaldırıp tekrar kurmak çok zahmetli olabilir. Önce bu C++ bileşenlerini kurup (makinayı restart ettikten sonra) olup olmadığına bakın, hala hata varsa, Görüntü kartınız ne marka ise onun sitesinden en son driver ları çekip kurun, makinayı restart edin ve olup olmadığına bakın.

---------------------------------------------------------------------------

Microsoft .NET Framework Sürüm 2.0
    http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=0856EACB-4362-4B0D-8EDD-AAB15C5E04F5&displaylang=en

Genel Bakış

Microsoft .NET Framework sürüm 2.0 yeniden dağıtılabilir paketi, .NET Framework v2.0 hedef alınarak geliştirilmiş uygulamaları çalıştırmak için gereken .NET Framework çalışma zamanını ve ilişkili dosyaları yükler.

.NET Framework sürüm 2.0, gelişmiş önbelleğe alma, ClickOnce ile uygulama dağıtımı ve güncelleştirme, ASP.NET 2.0 denetimleri ve hizmetleri ile en geniş tarayıcı ve aygıt desteği sağlayarak uygulamaların ölçeklenebilirliğini ve performansını geliştirmektedir. .NET Framework 2.0 Aynı makineye iki farklı .NET Framework dil sürümü yükleyemezsiniz. .NET Framework'ün ikinci bir dil sürümünü yüklemeye kalktığınızda aşağıdaki hata iletisi verilir: "Kur, Microsoft .NET Framework ürününün başka bir sürümü yüklü olduğundan ürünü yükleyemez." İngilizce olmayan bir platformu hedefliyorsanız veya .NET Framework kaynaklarını farklı bir dilde görüntülemek istiyorsanız .NET Framework dil paketinin uygun dil sürümünü yüklemelisiniz.

Kısaca;
    Yukarıdaki linklerden faydalanarak
    1. windows unuzu update edin. "Başlat/windows update"
    2. Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin.
    3. C++ bileşenlerini tekrar yükleyin.
    4. Microsoft .NET Framework Sürüm 2.0 ı kurun.

Umarım işine yarar.

3. rey

rey Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Silkroad Online Launcer İle Sro Clienti yenile olması lazım ben öyle atlattım RunTime Hatasını

4. alcadras

alcadras Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BeYLer
    İnanmayın hepsı Yalan Kota nız ucar Gıder Sıze Wercem Yolları
    deneyın Tamamıyle Sora dua etceksınız :D
    1 cı adım silkroadın sıtesınden download bolumunden drext 9 sılkroadı ekran kartınızı İndırın
    2 cı adım bunları D ye atın
    3 cu adım format atın
    4 cu adım formatı attıktan sora masa ustune geldınde modemınızı kurun ses cd nızı fılan kurun
    5cı adım d den ekran kartınızı yukleyın
    6 cı adım drex 9 zu yukleyın
    7 cı adım sroyu yukleyın
    Kesın olcaktır Olunca Tesekkur edersınız :D