Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Microsoft Visual C++
c:/program files/silkroad/silkroad.exe R6002-flozting point support not loaded''

Evet arkadaşlar işte daha önce bende ve bir sürü arkadaşlarda olan bu hatayı
çözmüş bulunmaktayım. Her kafadan bir ses çıkıyodu 1. C++ bileşenlerini yükle düzelir. Denendi ve başarısız C++ derken ne yani Örnek: Microsoft .NET
Framework En günceli tahminimce 3.5 versyonu ewt 3.5 e kadar yüklendi ama bu hata düzelmedi Ama Framework 'un bilgisayrınızda yüklü olması gerekmektedir.
2.Ekran kartının en son drever ını Yükle :BaşarısıZ Düzelen Arkadaşlar varsa bu konun Altın Lütfen paylaşsın Bi kaç sitede okudum Bu yollada çözüldüğü söleniyodu ne kadar doğru bilmiyorum..
3.Drext 9.0 Yükle bilgisayarınızda bulunması gereken Önemli bi program.
4.XP Güncelle Buna gerçekten gülüyorum Çünkü hiç bir alakası yok Denenmiştir.

1.Çözüm geneL.
Ewet çok kafa şişirdin açıkla artık diyenler var aranızda Açıklııyorum.
Aranızda bu hatayı alıp Pc lerini formatlayan hatta Çeşit çeşit xp deneyenler var. Ne yazık ki bu arkadaşlar ne yaptığını çok iyi biliyorum Xp nin kurulu olduğu yere format at Ne yazık ki yanlış Mesala Xp ''C 'de yüklü bu arkadaşlar sadece ''C'' ye format atıp önemli dosyaları programları oyunları D ' ye veya başkabir sürücü warsa atıyolar Açıkça şu eğer bu hatayı formatla çözmek isteyen arkadaşlar Bütün sürücülerinize Format atmak zorundasınız. Ne yazık ki böle Bazı sakladıklarını silmek zorundasınız Ha ben CD Ye çekerim formattan sonra tekrar yüklerim diyosanız Sakın oraya gelicem şimdi.

2.Çözüm Tarama
Gelelim benim ve dört Arkadaşımda Çözdüğüm yönteme Fazla uzatmadan Bütün sürücülerinizi ''Kaspersky Anti-Virus Personal'' İle taratıp bulduğu herşeyi temizlemesi En güzel yol bu hem sizin Sürücülerinizde sakladığınız hiç birşey gitmemiş olur Arkadaş hani olmaz bu yöntem saçma falan demeyin
Hatada sizi yanıltan Microsoft yazısı Microsoft deyince akla gelen windows yani sandığınız eksik dosya yada bir bozuk dosya olması değil bu bir virüs burda Herkezle iddalaşırım. Şimdi benimle bu konuyu iddalaşıcaklar bu yazıyı okuduğu gibi paylaşımı terk etsin Kusara bakmayın Ama böle demem gerekli ayırıcak fazla zamanım olmadığı için böle kısa anlattım..

İşte anlatığım şekilde yapın Çözüm %100 dür.
Lütfen emeğe saygı alıntı değildir. Kendi paylaşımım Bu hata için gecemi gündüzüme verdim.
Birçok sitede bulunamayan çözüm Tp farkıyla karşınızda
Bu sitede birçeok kişinin bana emeği geçti hepsi sagolsun bunu bi teşekür olarak görsünler.
Konu sabit lütfen İyi paylaşımlar.

c++ hatası tbotla butunlesmıs nerdedeyse tbot varsa bu hata var yoksa yok

NiGHTMaRe

Aileden
1. yeri burası değil
2. microsoft visual c++ yı yükleyerek sorunu düzeltebilirsin
3. başlığı küçüt :!:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt