Arkadaşlar , Heryerde " Bot ile çalışan No-Dc " aranmakta bildiğiniz Gibi. eskiden Tbot Crack İcin çalışan arkadaşlar , No dc için çalışanlar , Bunlar için çalışmalarını kesseler , bir takım oluştursalarda Böyle bie çalışma altına girseler ? Tup , ilkercindik ; bunlar'da dahil.

Niçin Bot ile çalışan bir no dc yerine no dc ile çalışan bir bot yapamıyoruz ?
autoit'den söz etmiyorum bile.AutoAttack-Autopot-AutoSkill-AutoReturn. 20 - 30 tane macro çok karışık olur.Bu macroların kodlarının teker teker hazırlanmasından sonra bu kodları birleştircek birkaç arkadaş aranıyor.Ben bu grubun dışındayım.Böyle şeyler bilmem.
Ancak bu Konu altında herkes bildiklerini tartışır , Diğerleri ile tanışır ise , ortaya birşey konulabilir.

Ne demişler , Birlikten dirlik doğar.

Birçok arkadaş , bu işe hayal diyecek.
Ancak Gördügüme göre burda GameGuard YOK . ! Buda bizim için bir fırsattır. Lütfen bu fırsatı iyi değerlendirelim..
Saygılarımla ,Azula.

Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz.
Cevaba gelirse ilkercindik ile konuşurum o anlar herhalde biraz da arkadaş bulsa yapmaya çalışır tabi işleri yoğun değilse.

Teşekkürler.
Şuanlık isro'nun bir kenara bırakılması ve Ecsro için No-Dc Bot hazırlanmasının Kanaatindeyim.Umarım bu başlık birleştirici olur.

Çok iyi düşünmüşsün ve Eminimki bu forumda yapabilicek insanlar var.

Ve elimizden geldiğince bizde onlara yardım ederiz

macro diyorsunda unuttuğun ufak bir nokta var.

normalde macrolar sana klavye tuşlarını veya maus tuşlarını simule ederler. (veya buna benzeyen şeyler) SRO yu yazan kiilerin bilgisayar bilgisinden şüpheliyim ben. adamlar direct input kullanacaklarına klavyeye hook attıkları için arkadan bot kasarken sen macro ya ayarlarsan önden msn den konuşamazsın!!!

Yukarı Alt