Midbroke

Bilgiliyim
- Resim Silinmiş.

EA’nın sevilen gerçek zamanlı strateji oyunu COMMAND & CONQUER: Red Alert serisinin 3. versiyonu yedi yıl aradan sonra nihayet çıktı.

~Oyun İçi Görüntüler

- Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş.

Oyun önceki sürümlerin aksine bu sefer 2 değil 3 farklı taraf var. Klasik taraflar Allies (ABD ve AB) ve Soviets (Sovyet Rusya) ile beraber oyunda Empire Of Rising Sun (Doğan Güneş İmparatorluğu: Japonya) da yer alıyor. Alternatif bir zaman diliminde geçen oyunda dünyanın süper gücü ise Japonya.

Red Alert serisinde oyun içi görsellerde diğer oyunlardan farklı olarak sanal karakterleri değil de gerçek kişileri kullanıyor. Oyuncu listesinde Lost, Prison Break ve Heroes dizilerinden tanıdık yüzlerden tutun da Jenny Mccarthy gibi bir Playmate güzeline kadar bir çok ünlü isim bulunuyor.

~Oyun İçi Videolar

Oyunun müziklerini serinin diğer ikisinde de olduğu gibi ünlü oyun müziği yapımcısı Frank Klepacki tarafından yapılmış. Red Alert’in önceki vesiyonunu oynayıpda bu videoda da yer alan “Hell March” şarkısını duymayan da yoktur sanırım.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
çok güzel indirdim oyunu beğendim ^^ bu arada keşke starcraft 2 de çıksa evlere hapsolsak :(

Çocukken tanıdığım red alert...Gerçekten efsane geri döndü..hemen satın alacağım.

Midbroke

Bilgiliyim
@ciko1984
Torrent olarak mı indirdin? Nerden indirdin pm ile bana ulaşırsan sevinirim.

yav denizleri harika yapmışlar ben bir strateji oyununda bu kadar güzel ve gerçekçi deniz görmedim :)

Midbroke

Bilgiliyim
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
yav denizleri harika yapmışlar ben bir strateji oyununda bu kadar güzel ve gerçekçi deniz görmedim :)
Full grafik herhalde onlar? Ben oyunu indirdim ama girmedim daha hiç :mrgreen:

Yukarı Alt