1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

'BySTLee Bigscmr (RESİM)'li kanıt Gelll içeri ..!' (xHeLLGua

1. mertberkan

mertberkan Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İşte beyler alın herşey ortada şimdi asıl inanmanız gereken kim inanın :D buyur ByStLee gör ezikliğini..! [​IMG]
    Beyler alın resimlerrr buyrun sonunda gerçekleri görün gelin adminler kimler haklı görün ...Ben yazsaydım to diye çıklardı işte oda BySTLee'nin ezikliği Bigscmr..!
    Eyer bn yazsaydım to diye çıkardı :D from diye çıkmış n\ kullandığı apaçık ortada buyrunnn..!
    Beyler bn xHeLLGuarDx 'in sahibiyim BySTLee'nin bana karşı saygısızlığını herkez gördü bildi.
    Şerefsiz .. Hilebaz Bigscmr hile yaparak bn sanki ona pm atmışım gibi göstererek anneme fln küfür etmiş... Beyler ayıptır bu şerefsizi zszcde yaşatmayalım .Lütfen ordaki onun yazdığınklarının hepsi yanlış olup üstelik bide onları yalana dönüştürmüş . Burda küfür yasak biliyorum ama şu anda sinirimden site fln dinlemiyicem yazık yaa bide haklıymış gibi kendisiyle övünüyoo onların hepsii yalan arakadaşlarrrrrrrr..! O bir şerefsiizzzzz .. O bir bigscmr Ona hiç kimse inanmasın bakın yarın öbürgün sizin başınızada böyle şyeler gelebilir.. Hiç kimse ona inanmasın hiç kimseee onu dışlaıyıın o bir şerefsizzz o anne baba tanımazzz o türk deilki böyle şeyler yapıyor...!!!!!!!!!!
    Lütfen bni dinleyin arkadaşlar size yazdıklarım onun yaptığı gibi n\ kullanarak yapmıyorum adam akıllı herşeyi buraya söylüyorum ihtirazı olan yorum eklesin artık BySTLee sen yaşamıcaksın ..!

2. nakata

nakata Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı düzen bazlığıda bana yapmıstı tam bir hırsız ve afedersiniz tam bir serefsizdir

3. Judas

Judas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    adam /n bugmu yaptı diyonuz yani

4. AngeLicMoon

AngeLicMoon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen öyle çünkü karşı taraftaki adam anamı satıyorum felan demez diyemez

5. Judas

Judas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bu işle uğraşan adam boş insandır he diyip geçelim hayatta böleleri bi yere varamaz elinde sonunda yakalanır ve cezasını çeker.daral:

6. mertberkan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bana inandığınız için teşekkürler bana attığı pm bana forum diye geldiği için bnde şaşırdım ve foto çektim ama buraya nasıl koyuluyor bilmiyorum ondada from diye gözüküyo bndede from die ama gerçekte bn atsaydım bnde to diye gözükmesi lazım onun fotosunu çektim .. ver yakın zmnda bunu sizlere sunucam lütfen o şerefsize inanmayalım ..!

7. LethaLKiss

LethaLKiss Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    \n bugu sadece bir alt satıra geçmek için ypılmıyor muydu??

ayrıca arkadaşlar bn cs 1.6 oynuorum arada 3-5 yaşında çocuklar girip bn annemi satıom bni... annemi... falan diolar yni normaldir küçük yaşlarına vermek lazm bu konu hakkında birşey bilmiyorum yorumda yapamıycam çünkü 2sinide tanımıorm....

bu konuyuda uzatmayn arkadaşlar yaşanmış bitmiş kimin dolandırıcı olduğunuda anlamak imkansız...

:muck:

8. RockmasteR

RockmasteR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bari privatelerde yapmayın

9. mertberkan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama bn 3-5 yaşındaki çocuk deyilim .. beyler resimleri koydum siz görün işte

10. AloneGirL

AloneGirL Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben göremedim bişi ama;??