1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

bye bye sro^^

1. _AvRiL_

_AvRiL_   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    amele ogrenci
    bir ara _AvRiL_ i satmıstım bir tanıdıga...bir boşluk hissettim içimde... sro da cok arkadasımı yalnız bırakmıstım..telefonlardan ve msn den surekli geri gel cagrıları yapıyorlardı..ve looper la bir donus yaptım arkadaslarımın yanına pasific e....
    sonra looper ı satıp eu char acmaya karar verdim gozumde hiçbirinin degeri yoktu ve ismini biraz samata olsun diye botseller koydum o zamanlar kucucuktu....

gunden gune sevmeye baslamıstım keratayı.. lvl atladıkca daha cok sevdim ve looper ı unutturmustu bana....

ne AvRiL ile ne de looper la kesmek nasip olmayan yarkan amcayı botseller la kesmiştim.. işte o gun botseller a ''benim charım'' dedim... bunun anlamı ne kadar buyuk bir bilseniz...

ve birgun aklıma gelmeyen sey basıma gelmişti... guzelim botseller 80 lvl oldugunda ansızın elimden ucup gitmişti.. o gun silkroadda tattıgım en kotu acıydı o gunun acısı....

aradan aylar gecti AvRiL i sattıgım arkadasla konustuk anlaştık ve avrili geri aldım ama okul bitene kadardı...

ne gunlerim gecti avrille be inanın belli bir sureden sonra yaptıgınız char o kadar siz, ve siz o kadar o char gibi oluyorsunuz ki ne demek tam 2 sene onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz...

ve işte ruyanın sonu gun geldi kapıma dayandı... okul bitti doktor olduk memleketimize... sro da gecen tam 3.5 sene acısıyla tatlısıyla,tartısması sevinciyle herseyiyle ayrıydı bu ruya.. _AvRiL_ gozumde benim cocugum gibi en guzel gunlerimin sahidiydi ve bitti...
    evet arkadaslar hepinize guzel gunler dilerim acısını da tatlısını da sevincini ve uzuntusunu de hoş karsılayın.. eninde sonunda hersey geciyor zaman geciyor.. hepiniz hakkınızı helal edin bu arada ilk silkroad forumum burası ben burda yetiştim degerini bilin bu forumun cidden...

2. kahpehayat

kahpehayat Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hacım ağlatıcaksın beni :'( vlla baya hzünlü ama neden bıraktın :(

3. Tarantella

Tarantella Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eheh duygulandım resmen.
    hayatında ve işinde başarılar..

4. bannedddd

bannedddd Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen. :roll:

Ya cidden charların değeri elden gittikten sonra daha çok anlaşılıyor ben sattığım tüm charları hala arıyorum. :roll: Mesleğin hayırlı uğurlu olsun, başarılar..

5. xxxD4xxxfero

xxxD4xxxfero Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise ögrencisi
    Yav varya duygusala bagladın Avril.Geçmiş olsun ama memlekete Doktor olmakta iidir.Hakkımız helal olsun eger warsa.

6. BlackLighT

BlackLighT Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi ne güzel doktor olmuşun silkroadda kaybetmiş olabilirsin ama güzel bi hayat bekliyor seni :wink1:

7. _UzZy_

_UzZy_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Eğer SRO Çok Bağımlılık Yapsaydı Bu Abimiz DOktor Olamazdı Yani isteyince Herşey Oluyor Hüzünlendim

8. UrbanChaos

UrbanChaos Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Duygusal Moda Girdim Be Hacu Naptn :S Neyse İnşallah Güzel bir Kariyer Yaparsın Başarılar :thumbsup: :muck:

9. BOSPHORUS

BOSPHORUS   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    talhacım iyi kötü günlerimiz geçti, birbirimizi kırmış olabiliriz 3 günlük dünyada yapılmaması gerekeken şeyler bunlar, ama seni ne kadar çok sevdiğimi umarım biliyosundur,sana bundan sonraki hayatında başarılar ve mutluluklar diliyorum...tel numaram silmediysen sende var ararsan son kez sesini duymak isterim, yada pm at ben seni ararım sorun değil...varsa hakkımı helal ediyorum sende helal et...

kendine iyi bak kardeşim inşallah görüşürüz...

10. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    hobaaaa okurken gözlerim doldu talha çok kötü yaptın beni lakin en sevindiğim doktor olup çıkman en güzelide bu zati diploman hayırlı olsun şimdiden nice hastaları iyi etmen herşeyin kalbine göre olması dileğiyle sağlık sıhhat hemen ardından sınırsız para diliyorum sana bizler buradayız aynen devam ediyoruz öpüyorum gözlerinden canımcım.

11. TurkLider

TurkLider Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Halen Öğrençii
    abii Bende üzüldüm talha abi yhaa şşimdii :( BasarıLar diLerm abi ama kücük cocukları ncanını fazla acıtma yhaa inne vurma fazla bana cok vurmusları her zaman s0vmUsmdr :mrgreen: basarıLar abi

12. __Thieves__

__Thieves__ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    oyunu bıraktıgına uzuldum :( meslegınde basarılar inş cok basarılı olursun..

13. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Talhacım, bu lanet illetten kurtulduğun için seni tebrik mi etmeliyim bilemiyorum ama iş ve çalışma hayatında başarılar dilerim.

Türkiye'mizin parlak doktorlarından birisi olarak seni görmeyi can-ı gönülden isterim.

Aşk + iş hayatında başarılar :thumbsup:

14. Audrey

Audrey Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HighSchool
    ne yani sen 80 lvl charı okul sonuna kdr aldın 90lvl yaptın ve bunu bedavaya yaptın ?? wow x) istersen beniimkinide veriyim *)

15. Tengrİ

Tengrİ   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) Çok hoş bir veda olmuş Kankam benim tam sana yakışan bir veda, yeni mesleğinde ve hayatında her daim mutlu olmanı diliyorum, işler sıkmaya başladığı ve eğlence aradığın zaman sroya dönüceğin günü sabırsızlıkla bekliyecem.
    Botsellerin hikayesinde bir resimde ikimiz yarkan amcayı ziyaret etmişiz yerde güneşleniyoruz :) wahh ne günlerdi yav:(

16. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    SRO bıraktığın için üzüldüm. Gerçekten vakit geçirmek için , dostluk , arkadaşlık olarak harika bir oyundu.Ama Doktor olup mesleğini eline almanda şahsen sevindirdi beni. Hayırlısı olsun. Hayatta başarılar dilerim. Aşkda , İş'de. Umarım iyi şans hep seninle olur.

17. OneEyedJack

OneEyedJack Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Talha abicim beni beleşe kasmıştın hatırladın mı hakkını helal et abi.Bnim varsa helal olsun.
    Gerçekten abi çok duygulandım duygulandık..Seni seviyorum abi :| :| :cry: :cry:

18. By_41_Lee

By_41_Lee Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fuuş(*_*) :-)
    Allah çarpsın aglıyodum

19. _DreaMTurK_

_DreaMTurK_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    aBİ Naptın sen Ya Ağlattın Hafifden de Fon müziği koysaydın buna Üfff Süper Süper Eline Emeğine Sağlık Bu arada Doktor lugun Hayırlı Olsun Abi ^^

20. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ya çok hüzünlü yazmışsın duygulandığım kesin vede bu oyunu bıraktığın iyi olmuş kesinlikle hayatın ön planda olmalı sadece bir oyun olduğunu hobby için oynadığımızı kimse unutmamalı