Herkese Merhaba Benim Adım Valuters

Amacım Sizlere Ve Tüm Silkroad Oynayan Kişilere Yardımcı Olmak Programımızın Adı Silkroad Online Chat Colour TooL Program Oldukça Basit Bir Şekilde Silkroaddaki Yazılarınızın Rengini Degiştirmek
Not: Program Mailinize Bir Cevap Numarası Yollamaktadır Bu Numarayı 5 Kez YAnlış Girdiginiz taktirde Program Kendiliginden Silinir
Not2:FireWallınız Uyarı Veriyor İse Normaldir Mailinize Cod Gönderebilmek için Gmail.com Baglanmaktadır. Baglandıgı İp :64.202.165.58 Port 25

1.İlk Olarak Program Rardan Çıkartılır.
2.Virüs Taramasından Geçirilir
3.Program Açılır Lisans Numarası Alınır Alınmadıgı Taktirde Program Çalışmaz
4.Yanlış Mail Adresi Yazarsanız Program Çalışmaz
5.Lisans Aldıktan Sonra Program Devreye Girer Ve Sizden Silkroadın Dosyasını Göstermenizi İster
6.Gösterdikten Sonra Chat Seçenegi Seçilerek Renk Ayarlanır Ve 1 Sn Bekledikten Sonra Normal Yazınızı Yazmaya Başlayabilirsiniz Ana Renkler Haricinde Ara Renklerde Kullanılabilir.
7.Program XProteC Programı Ve Themida Programı Tarafından Korunmaktadır.Hiçbir Şekilde Decompile Edilemez
8.İyi Oyunlar

Önerilmeyen Bazı Kurallar
1.Kesinlikle Programın Adını Degiştirmeyin
2.Lisansı Kesinlikle Degiştirmeyin

Buglar Ve Giderilen Buglar

1.Mail e Kod Gönderme Sorunu Giderildi
2.Programın 1 Den Fazla Açılması Engellendi
3.Özel Msj da Bazı Renklerin Çalışması Saglandı

Download
RapidShare

Virüs Total Sonuçları

VirüsTotal Sitesine Girmedigi İçin Taranamadı

Silkroad Ve Windows Manager 1.1 [Beta]

Program Tüm Silkroad Oyuncularına Yapılmıştır Tamamen Free Olup Lisans İstememektedir.Bu Program İle Pek Çok Şeyi Birden Yapabilirsiniz Mesela; İşlem Pencerelerini Saklıyabilir,Pencereleri Transparan Yapabilir,Yeniden Adlandırabilir,Ve Kapatabilirsiniz.

1.Saklama-Gösterme Özelligi
2.Transparanlık Seçebilme Özelligi Max %90 Transparan Min %10
3.Pencereyi Yeniden Adlandırma
4.Programı Tek Tıkla Kapatma
5.Çalışan Programların Klasörlerine Tek Tıkla Ulaşma
6.Tüm İşlemleri Gösterebilme
7.....Ve Dahası

Yapılmaması Gerekenler
1.Programın Adını Degiştirmeyin
2.Decompile Etmeyin Çünkü Key Kayıtlarını Silmesi Eklendi
3.Data Dosyasını Kesinlikle Silmeyin

Download
Rapid

Tarama Sonucu
http://www.virustotal.com/analisis/c233c2d051626927e18ce1c2a1954f8b

İki programa da bakarsan iki program birbirinden ayrıdır, seninki e-mail code vs vs istiyor. :D Benimki anında açılıyor. İlk mesajında açtığın için bu konuyu işkillendik ve çöpe kaldırdık. Teşekkürler paylaşımın için.

Programa Güvenmeye Bilirsiniz Ama Koruma Amaçlı XProteC Programı İle Email Lisans Kod Koruması Yapılmıştır Ne Yazık ki SMTP Serverim Olmadıgı İçin Bu Özellik Çalışmamaktadır Ama En Kısa Zamanda SMTP server Kurulucaktır Jason Arkadasıma Çok Teşekkür Ediyorum Ama Bana Bir Teşekkür Bile Etmedigi İçin Kırıldım :( 20 Dk Sonra Programın XProtec Koruması Degiştirilicektir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@Valuters bu kadar kasmana gerek yok . E-mail falan hala çalıştıramadım mesala senin programı ^^ e-mail yazıyorum yine bir şey yok :)

ps : e-mail'e kod geliyorda onu prog'a yazıyorsunda uzun iş :)

JasonWalker demiş ki:
İki programa da bakarsan iki program birbirinden ayrıdır, seninki e-mail code vs vs istiyor. :D Benimki anında açılıyor. İlk mesajında açtığın için bu konuyu işkillendik ve çöpe kaldırdık. Teşekkürler paylaşımın için.
Mail Kodunu Bilerek koydum Ama SMTP Server Çalışmadı Testlerde Sadece Bana Lisans Kodu Yolluyordu Çözümü Biraz Zor Olsada Tüm Programlara Eklemiştim Sorun Ya extraloob.com un SMTP serverinden Yararlanılarak XProteC Devam Edebilir İstenildigi Taktirde ,Ama 20 Dk Sonra DAha Farklı Koruma Yöntemi İle Sunacağım

Valuters demiş ki:
Programa Güvenmeye Bilirsiniz Ama Koruma Amaçlı XProteC Programı İle Email Lisans Kod Koruması Yapılmıştır Ne Yazık ki SMTP Serverim Olmadıgı İçin Bu Özellik Çalışmamaktadır Ama En Kısa Zamanda SMTP server Kurulucaktır Jason Arkadasıma Çok Teşekkür Ediyorum Ama Bana Bir Teşekkür Bile Etmedigi İçin Kırıldım :( 20 Dk Sonra Programın XProtec Koruması Degiştirilicektir
Şuanda denedim ve programın gayet iyi çalışıyor. Sizin e-mail'inize bir kod yolluyor serial türü birşey onu çıkan pencereye yapıştırınca program açılıyor. XD

pff cok uzun hıkaye :D
ama saoL eline sagLık
bu arada Jasonun yazdıgı prog. linki kırık.. ( StabiL olan )

Yukarı Alt