Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
sana ters cvb vermek manasında yazmadım sadece her hafta aynı muhabbetten sıkıldım artık...bot çıkmış olsa sitede yayınlanır...boşuna sorup kendinizide yormanıza gerek yok...bekleyin çıkınca yayınlanır...

sabır sabır sabır!!! :?!!!

SIKILDIYSAN GIRMESSIN EXTRA YA OLUR BITER LAF KALABILIGI YAPMA BURDA OLUM BURASI PAYLASIM SITESI BILEN WAR BILMEYEN WAR SALAKCA BENCILCE DAVRANMA MADEM SIKILDIN NE ISIN WAR OLUM BURDA ADAMA BAK BURDA HERKES SENIN GIBI ZEKI DEIL ILERI ZEKALI BILEN WAR BILMEYEN WAR ADI USTUNDE >>>>PAYLASIM SITESI<<<<

birincisin küçük yaz büyük yazmak yasak...ikincisi laf kalabalığı yapan ben deilim sensin....üçüncüsü ben saygı çerçevesinde konuşuyorum sendende aynısını bekliyorum...dördüncüsü ben bu sitenin eskilerindenim...ayrıca ben sizi düşünerekte konuştum...bi kişi sorduğunda dier arkadaşlarda sormaya başlıyor...bu sefer bot koyulana kdr bir çok yazı yazılıyor ve insanlarada gereksiz yorgunluk oluyor...aa bişi yazılmış ekledilermi dur bakıyım , hayda genemi aynı soru...bu duruma gelen çok kişi war...ben bu sebepten söyledim...istediğiniz kdr sorun...sizin sormalarınızla çıkmıyo malesef bot...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt