Popomu...

• Tuvalet kağıdı ile silip hayatıma geri dönüyorum.

Votes: 34 52,3%
  • Klozetin musluğunu açarak yıkıyorum.

Votes: 29 44,6%
  • Duşa girip temizliyorum.

Votes: 2 3,1%

• Total voters
    65
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bunun tartismasini yapmistik forumu gariplestirmeye gerek yoktu hacim... Neyse ogrensinler,anket dedigin boyle olur... :P

2 sikka veriyorum oyumu... Bazi zamanlar ustune 3. sikki da ekliyorum... Lakin 1. sik asla ama asla degil...

Ozel hayat diye birsey kalmadi... :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Yahu sanki atom bombası bırakıyoruz klozete her tarafa saçılıyor, silerim tuvalet kağıdıyla güzelce olur biter delilik resmen yaptığın. :P Dezenfekte spreyi de sıksaydın.

Morwena

Buralıyım
Jigsaw demiş ki:
Yahu sanki atom bombası bırakıyoruz klozete her tarafa saçılıyor, silerim tuvalet kağıdıyla güzelce olur biter delilik resmen yaptığın. :P Dezenfekte spreyi de sıksaydın.
iğrençççççç sin :mrgreen:

beyler jigsaw a sonuna kadar katılıyorum yani domestos la temizleyecek halim yok tuvalet kağıdıyla silip hayatıma geri dönüyorum hem büyük tuvaletimi yaptıktan sonra elimi oraya asla sürmem :D

Beijo

Bilgiliyim
ilk önce tuvalet kağıdı ondan sonra yıkarım...bana uygun şıkkı bulamadım... :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
MooNLiFe demiş ki:
beyler jigsaw a sonuna kadar katılıyorum yani domestos la temizleyecek halim yok tuvalet kağıdıyla silip hayatıma geri dönüyorum hem büyük tuvaletimi yaptıktan sonra elimi oraya asla sürmem :D
Aynen, elini değdiriyosun tırnak aralarına pislikler geliyor. Düşünmesi bile iğrenç.

Kağıt bembeyaz olana kadar silerim ben. Elimi yıkayıp çıkarım WC'den.

Jigsaw demiş ki:
MooNLiFe demiş ki:
Aynen, elini değdiriyosun tırnak aralarına pislikler geliyor. Düşünmesi bile iğrenç.

Olucem birazdan gulmekten dehsetsin be abi :mrgreen: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jigsaw demiş ki:
MooNLiFe demiş ki:

Pislik... :mrgreen:

Oturdugun yeri koklayabiliyor musun? Ya da pisikten poponun ustune oturamiyorsundur,o tuvalet kagitlari ne yapar adami... :roll:

Morwena

Buralıyım
jesuswan demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
MooNLiFe demiş ki:

Pislik... :mrgreen:

Oturdugun yeri koklayabiliyor musun? Ya da pisikten poponun ustune oturamiyorsundur,o tuvalet kagitlari ne yapar adami... :roll:
artık eczaneden giderler ;
-Abi bana tahriş için pudra verir misin ?
-Yuh yavrum neren tahriş oldu ? :mrgreen:

Beijo

Bilgiliyim
ne alemsiniz yaw ilk önce tuvalet kağıdıyla bi tertemiz yapın sonra tahriş olmaması içinde elinizlede ıslatıp temizleyin...tırnak arasına pislik niye girsin poponu tırmala demiyoruzki Jigsaw... :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
20 yıldır bu şekilde yaşıyorum en ufak bir tahriş, pişik, pislik, koku mevcut değil. Siz silmeyi bilmiyorsunuz, o yüzden yıkıyorsunuz mecburen.

yine doğadasınız mesela, atınızla ovalar bayırlar aşıyorsunuz, ve fakat, o da nesi? kakanız geldi ve bir umumi tuvalet namevcut. etrafta herhangi bir su birikintisi veyahut vaha da yok. yapabileceğiniz yegane şey, at üstünde seyahatinize ara vermemek, at üstünde pantolon ve donunuzu çıkarmaktır, daha sonra (tercihan) sol ayağınızı üzengiden çıkarıp, atınızın üstünden doğru aşırarak diğer yana atmak, bu yolla atın sağında ve sağ ayağınızdan destek alacak şekilde durmaktır. daha sonra elleriniz vasıtasıyla atınızdan destek alarak, sol ayağınız ile sağ ayağınızı birlikte sağ üzengiye yerleştiriniz. iki elinizle eğerinizden tutarak dizlerinizi bükünüz(bu şekilde atın sağ tarafında çömelme pozisyonuna gelirsiniz). bu duruş vasıtası ile def-i hacet edersiniz. daha sonra(son pareyi de sallayıp) yapmış olduğunuz hareketleri tersten tekrarlayınız.
at üstünde oturma pozisyonuna geldikten sonra ileri ve geri hareketler yardımı ile atınızın sırtını taharet havlusu şeklinde kullanabilirsiniz. en son olarak don-u cafer ve şalvarınızı kuşanınız.
mes-ud yarınlar size kucaklarını açmış bekliyor.. sürünüz atınızı...
Zuahahhahaha

kıç silme şekilleri arasında özenli annelerin bebeklerinin kıçlarını temizleme yöntemleri de önemli bir yer tutar. anne bezine sıçıp sıvamış olan bebeğe sevgiyle yaklaşır ve milyonlarca metre kağıt havlu ile çok kötü kokan kıçı temizler. daha sonra hijyen sağlamak amacıyla ısak bir bez kullanır, ya da kıçı hafifçe yıkar. daha sonra uyguladığı bebe yağı ile bebeğin kıçının ilk günkü tazeliğinde kalmasını sağlayacaktır. belirtmek gerekir ki zihinsel gelişimlerini henüz tamamlamamış olan bebekler daha yirmi dakka geçmeden yine sıçıp sıvayacaklar ve annenin hayatını boklarla süslenmiş bir kabusa dönüştüreceklerdir.
-------------------------------------------------------------------------------------------
bazı durumlarda kıçı silmek için bir şey bulunamayabilir. mesela dikkatsizce tuvalete giren kişi içeride tuvalet kağıdı olmadığını farketmeden o huzurlu sıçma eylemine girişmiştir. ne var ki, sıçma ve tazzikli suyla yıkama işlemi bittiğinde tuvalet kağıdının olmadığını farketmiştir. işte bu an bir kabus anıdır. kıç sırılsıklam olduğundan donu, pantolonu giymek imkansızlaşmıştır. işte böyle durumlarda bazı edepsiz kişiler kıçlarını orada buldukları ilk nesneyle silerler. bu nesne, başkalarının ellerini kurulamak için kullandığı havlu ya da bir omo kutusu bile olabilir. kişi gerektiğinde yerdeki tuvalet halısına bile göz dikebilir. edepli kişiler ise sıcak havalarda bekleme yöntemini, soğuk havalarda ise kıçlarını donlarına kurulayıp donsuz gezmeyi tercih edebilirler.

Yukarı Alt