Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Büyük finale saatler kaldı

23 Mayıs’ı 24’üne bağlayan gecenin sabahında, tüm dünya 6 yıllık bir efsanenin muhteşem vedasına tanıklık edecek. “LOST”, Amerika’yla yıllardır peşinden sürüklediği hayranlarına hoşçakal diyecek...

Son bölüm öncesinde yayıncı kuruluş ABC, final bölümünden kareleri meraklılar için dağıttı.

extraloob demiş ki:
Pek bir güzel final olacağını sanmıyorum tonlarca soru var aklımda hepsine 2 saatte nasıl cevap verecekler ki bence bir sinema filmiyle işi kotaracaklardır.

Geçen bir haber vardı kadın oyuncularından biri ağzından kaçırmış sonun nasıl olduğunu eleman uykusundan kalkıyor ve ne rüyamış diyor. makara: makara: makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Melik demiş ki:
Geçen bir haber vardı kadın oyuncularından biri ağzından kaçırmış sonun nasıl olduğunu eleman uykusundan kalkıyor ve ne rüyamış diyor. makara: makara: makara:

o da çok basit olur :mrgreen:

EliteTurk

Aileden
extraloob demiş ki:
Büyük finale saatler kaldı

23 Mayıs’ı 24’üne bağlayan gecenin sabahında, tüm dünya 6 yıllık bir efsanenin muhteşem vedasına tanıklık edecek. “LOST”, Amerika’yla yıllardır peşinden sürüklediği hayranlarına hoşçakal diyecek...

Son bölüm öncesinde yayıncı kuruluş ABC, final bölümünden kareleri meraklılar için dağıttı.

extraloob demiş ki:
Pek bir güzel final olacağını sanmıyorum tonlarca soru var aklımda hepsine 2 saatte nasıl cevap verecekler ki bence bir sinema filmiyle işi kotaracaklardır.

Doğum günümde yapılırmı kardeşim bu bana hadi başka gün olsa neyse doğum günüm olması koyuyor. :cry: :roll:

Avasin

bir türlü izleyemedim lost'u nasıl bi dizi fikrim yok ama ağızdan ağıza dolaştığı için izlemek gerekliydi diye düşünüyorum :think:

paralel evren = öteki dünya

herşeyin bilime dayanmasını isterdim ancak senaristler dine dayadılar ve aslında herkesin öldüğü gösterdiler ve diziyi kilisede bitirdiler yazıklar olsun gerçekten güzel bi diziydi ancak yapılan son sahne gerçekten moralimi bozdu..

Yukarı Alt