1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

BÜYÜK AŞK 20 DAKİKADA BİTTİ

1. Addicted

Addicted Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]Oyuncular Cem Özer ile Nurgül Yeşilçay çifti 20 dakikada anlaşmalı olarak boşandı.

Beyoğlu 1. Aile Mahkemesi'nde görülen boşanma davasına Cem Özer ve Nurgül Yeşilçay katıldı. Duruşmaya ilk önce Nurgül Yeşilçay daha sonrada Cem Özer geldi.
    14.00'da başlayan boşanma davası 14.20'de bitti. Tarafların anlaşmalı olarak boşandıkları öğrenildi. Cem Özer ile Nurgül Yeşilçay'ın çocukları Osman Nejat'ın ise Nurgül Yeşilçay'da kalacağı belirtildi.
    Cem Özer ve Nurgül Yeşilçay 2004 yılında evlenmişti. 20 dakikada gerçekleşen boşanma davasının ardından çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Nurgül Yeşilçay üzgün olduğunu belirterek, "Ben elimden geleni yaptım. Şimdiye kadar çocuğumu düşündüğüm için sustum. Susmaya da devam edeceğim. Herkes ne olduğunu biliyor. Tabi ki üzgünüm." dedi. Cem Özer ise adliye çıkışı basın mensuplarının sorularına, "Böyle olması gerekiyordu" diye konuştu.

2. Uprising

Uprising   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
  3. Kitty

Kitty   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Çok mutlu görünüyolardı ya ne bileyim üzüldüm çocukları da var sonuçta off anlamamıştım aslında nurgül yeşilçay gibi bi kadın cem özer'de ne bulduysa :]

4. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Tarihe geçtimi bunlar ? :P