ewt arkadasLar Ben bıLdıgınız üzere QueeNoW oyunu bırakmamın sebebi artık serverın serefsızLerden gecıLmıcek oLması bunLarın basında ultrAs isimLi car geLıo oynayan cocukLar alparsLan HeaveN şerif Darkgoblin Bu iki Arkadasımız butun serverın Sun +10 lu charLarında gozLerı oLan kısıLer bugune kadar kac kısının sununu aldıkLarı beLLı degıL bu 2 sahıs bu serverın serefsızLerı BunLarLa herkes bagını koparsın yoksa sonra cok canları yanıcak
Adresleri:kocaeli korfez CamLıtepe mhl.
BunLara Bu hırsızLıgın bu kadar basıt oLmayacagını soyLemek ıstıorum sonları yakındır!!

ulan varya kul hakkına giriyorsun sadece onu diyorum . Adımı kirletiyorsun adi. İftiracı it

zuhahaa:))

nick:KaLPSiZKraL
GuıLd:TheChampionS[MaSTeR]
Lw:9x

OrjinaL KaLPSiz xD

ben oraya geLıp sana ıftıracıyı gosterıcem oraya geLmem cok yakındır baq o samn ne oLuo sana sadece o kadar dıyorum

Kocum butun server benım arkamda benım boyLe ıftıraLarLa kımseyı KırLetmeye Nıyetım yok sen adam oLup oynunu adam gıbı oynasaydın bunLar basına geLmıcektı

QueeNoW u dün pvp de gördüm üstü nerdeyse ful npc silahı +3 dü ama gerçekten geçmiş oLsun eğer iftiraysa çok büyük günaha girersin ama deiLse o giden paralara yazık oLmuŞtuR 35 tl di galba sun +10 neyse üzüldüm gerçekten

@karabela4108

eğer iftira atıyorsa adam akıllı kanıtlarsın. küfür ederek bir yere varamazsın.

1 gün banlandın.

Yukarı Alt