Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Forumda Bir sürü güncel olmayan Başlık ve konular war bir baktım 2006 yazıyor lutfen şu siteyle bi ilgilenin arkadaslar konuları güncelleyın allah rızası için yoksa başka foruma qeçicem !!!!!

Forumda 2007'den bu yana 236364 başlık açılmış bunların arasında eski olanlarda var elbet ama sen güncel olanları Buradan Takip edebilirsin.

Aman beyler dikkat edin abimizin isteklerini yerine getirelim başka foruma geçerse biz naparız yoksa buralarda. daral:

Nz9

rank8
1. si başka foruma " qeçilmez " - geçilir.
2. Güncel konuları takip etmek istiyosan zaten @2 cevabı vermıs

ps : dağılabiliriz

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Lütfen isteklerinizi, önerilerinizi ve varsa şikayetlerinizi buraya belirtiniz.

Fakat görüyorum ki siz daha foruma nasıl yazı yazılması gerektiğini bilmiyorsunuz öncelikle düzgün bir Türkçe ve sonrasında karşında ki kişiye gerek yönetici gerekse üyelere nasıl davranması gerektiğini öğrenin sonra gelip burada ne şikayetiniz varsa belirtirsiniz.

Takımı
Besiktas
Uyarınız için teşekkür ederiz, daha dikkatli olmaya çalışacağız bu konuda. :kalp:

Moderatör arkadaşlar, konuyu açan dostumuza cevap vermeyi bırakıp çalışmalara başlayabilirsiniz. :byes:

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Forumda Bir sürü güncel olmayan Başlık ve konular war bir baktım 2006 yazıyor lutfen şu siteyle bi ilgilenin arkadaslar konuları güncelleyın allah rızası için yoksa başka foruma qeçicem !!!!!

Forum kuralları ;

9. Yazılarınızda düzgün bir dil kullanmalısınız. Chat dilinde kullanılan sözcükler burada geçerli değildir. Bu kurala uyulması önemlidir.

25. Bu siteye üye olan herkes, tüm kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Benim belirtmek istediğim buydu gelsin güzel bir şekilde yazsın mesajını, söylemek istediklerini söylesin zaten bunun için koskoca bölüm var güzel TÜRKÇE'mizi kullanarak yazabilir, bizimde eksiklerimiz var tabii ki herkes gibi bizde insanız her ne kadar yönetimde de olsak işimiz, gücümüz var çoğumuz üniversite okuyor okul okuyoruz derslerimiz bilhassa bu dönem sınavlarımız(vize) var, herkes bilsin ki kimse dört dörtlük değildir, yanlışlar olacaktır elbet ama yukarıda da görüldüğü değil görüyoruz ki yapılan onca yazım yanlışı ve tehdit eder gibi başka yere gideceğim demesi varken gelip burada bizi eleştirmesine şaşırdım bir önceki mesajımda da yazdığım gibi önce kendisine çeki düzen versin sonra gelsin ne yazacaksa yazsın, güzelce mesajını okur gerekeni yaparız bundan hiç şüpheniz olmasın..

Bir önceki mesajım;
Fakat görüyorum ki siz daha foruma nasıl yazı yazılması gerektiğini bilmiyorsunuz öncelikle düzgün bir Türkçe ve sonrasında karşında ki kişiye gerek yönetici gerekse üyelere nasıl davranması gerektiğini öğrenin sonra gelip burada ne şikayetiniz varsa belirtirsiniz.

Ve son olarak eksik konuları yani güncellenmeyen konular için yapılmamış, düzeltilmemiş gibi bir yanlışı yüzümüze vurmadan önce bir düşünün eğer siz biliyorsanız siz paylaşın ki forumda bulunan üyelerimiz de faydalanmış olur.Böyle saçmalık yaparak karşımıza gelmeniz size hiçbir şey kazandırmaz..(en azından benim tarafımdan) Ben demiyorum ki eleştiri yapmayın bizi eleştirin, eleştireceksiniz tabii ki bu sizin en doğal hakkınız (daha iyi hizmet vermek için güncel olmak zorundayız günce konular olacak ki gündem de kalmayı başaralım, daha iyi forum için) ama öncelikle saygıdır bunu da unutmayalım gelin edebinizle adabınızla, tartışma çıkartmayacak ve forum kurallarına (bilhassa Türkçe'mize sahip çıkarak) mesajınızı belirtin.

Herkese iyi günler, keyifli forumlar dilerim..

TurKKillS

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt