Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Bütün maçlar D-Smart'ta!
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda, Beşiktaş'ın ise UEFA kupası'nda yapacağı rövanş maçları D Smart'ta yayınlanacak.

2-2 biten ilk maçların rövanşlarında Galatasaray'ın Bükreş'de, S. Bükreş ile oynayacağı maç, 27 Ağustos Çarşamba günü 20:45'den ihtibaren D Smart platformunda 41. kanalda yer alan D Spor'dan naklen yayınlanacak.

Bu maçın 45 dakika öncesinde başlayacak, "Maç Başlıyor" programında Bükreş'deki heyecan seyircilere yansıtılacak.

Belgrad'da 2-2 beraberlik ile biten Partizan- Fenerbahçe maçının rövanşıda yine, 27 Ağustos Çarşamba günü 21:00'den itibaren Futbol Smart'dan naklen yayınlanacak.

FUTBOL SMART, D SMART 7. KANAL'DAN YAYINLANIYOR

Bu maçın 1 saat öncesinde Şükrü Saraçoğlu Stadı'ndaki atmosfer röportaj ve konukları ile "Maç Başlıyor" programında seyirciye aktarılacak.

Ayrıca dünyanın en son teknolojisiyle, HD yayınla bu maçın çoşkusu D Smart 112. kanalda olacak. HD yayında yine maçın kesintisiz mücadelesinin yanında, öncesinde ve sonrasında konuklar ve röportajlar ile tüm ayrıntılar naklen ekranlarda olacak.

UEFA KUPASI HEYECANI'DA D SMART EKRANLARINDA YAŞANACAK

Beşiktaş'ın UEFA kupası 2. ön eleme turu rövanş maçı yine D Smart ekranlarından yayınlanacak.

Deplasmanda 2-1'lik galibiyet alan ve tur için önemli avantaj yakalayan Beşiktaş'ın, Sıroki Brijeg ile, 28 Ağustos Perşembe günü 21:00'de oynayacağı maç, Futbol Smart'dan naklen yayınlanacak.

Bu maçın 1 saat öncesinde başlayacak, "Maç Başlıyor" programında İnönü'deki muhteşem heyecan izleyenlere yansıtılacak.

Kaynak : DHA

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Digiturk'tende d-smart'tanda nefret ediyorum . Maçları satan devletin'de allah belasını versin . Galatasaray'ın maçlarını izlemek için verdiğim paraya gider kombine bilet alırım izlerim daha iyi .

Digiturk'e ayrı para d-smart'a ayrı para kanalın şifresini kırdırt ayrı para , yedi bitirdi devlet bizi.

Star'da kalsın arkadas,bare onu almasınlar.Kahvede maç izlemeyi severim,ama taşındık yakınlarda kahve bilmem.Eh hade burdaki maçlara gittik.Deplasman ne olucak.

Tamam hatalı bi durum lakin şöyle bişi war ; hepimiz tuttuğumuz takımın ii transferler yapmasını felan bekleriz ve bu özel kanallar lig-uefa-şampiyonlar ligi maçlarını satın almak için tff'ye belirli bi biktar para öder ve bu paradan lig takımlarıda pay verilir.Sonuç olarak takımlar bundan kar etmiş oluyor...
Ps; Ben ''oh ne gusel'' yapıyorlar felan demiyorum , birde bu yonden bakalım diorum...

Yukarı Alt