arkadasım bide ben şimdi 1.397 versiyonu indirdim ya undergoing hatası gidince kendisi otomatikmen 1.397 den updateyle 1.403 mü olacak yoksa sen bana 1.403 versiyonunun linkini mi vereceksin olmassa verirmisin ?

arkadaslar id ve sifreyi giriyorum requesting connecting saerver çıkıp saniyelik kayboluyor sonra hiç bisey olmuyor entera bastıgında yıne aynı sey oyuna giremiyorum lütfen acil cevaplar mısınız?

Selam Merhaba bu siteden verilen hala silkroad indiremeyenler için kısmından silkroad ı indiriyorum.

eski nick o1manyak'tı. Başının Belası :D

GENELLİKLE IP BAN YEMİŞ ARKADASLARIMIZIN ALDIGI SİLROAD 0 HATSI ÇÖZÜMÜ COK BASİT IP BANI DEGİŞTIRIYORSUNUZ YOUTUBE VIDEO ANLATIM VAR OYUNA DEVAM EDIYORSUNUZ

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba benim sorunum şu ;
win 10 home orjinal yüklü bilgisayarımda bütün driverlar yüklü ve güncellemeler tamam orjinal sro yu yükledim start bastığım zaman sro_clinet çalışmayı durdurdu diyor , dediği halde çok nadir oyuna giriyor ve genelliklede girmiyor ortaya küçük simge geliyor oyunun ve orda kalıyor internette yazana hemen hemen bütün yolları denedim , yönetici olarak çalıştırdım , dep den sro yu eklemeye çalıştım fakat ekleyemedim cmd den alwaysoff yaptım firewall ve antiwirüs kapataıp denedim ama bir türlü giriş yapamadım acaba ne yapabilirim ?

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba benim sorunum şu ;
win 10 home orjinal yüklü bilgisayarımda bütün driverlar yüklü ve güncellemeler tamam orjinal sro yu yükledim start bastığım zaman sro_clinet çalışmayı durdurdu diyor , dediği halde çok nadir oyuna giriyor ve genelliklede girmiyor ortaya küçük simge geliyor oyunun ve orda kalıyor internette yazana hemen hemen bütün yolları denedim , yönetici olarak çalıştırdım , dep den sro yu eklemeye çalıştım fakat ekleyemedim cmd den alwaysoff yaptım firewall ve antiwirüs kapataıp denedim ama bir türlü giriş yapamadım acaba ne yapabilirim ?
Bu sorun herkeste mevcut anlaşılan Joymax halen bu sorunu çözememiş. Sizden kaynaklanan bir problem yok yani.
Clienti sonlandırıp tekrar açmayı deneyin.

@haldun07 Windows 10'da işletim sistemi bazı güncelleştirmeler sonrasında "erken erişim kalitesi " kararsız kalıyor..

geliştirici modunu açarak ta bir dene bazı programlar öyle düzeliyor

olmadı disklerden birine farklı bir işletim sistemi kurup deneyebilirsin pekâlâ

Son düzenleme:
mecburen eski hard disk i takıp win 7 üzerinden oynuyorum artık ssd aldık hız alalım diye bi işe yaramadı :/

merhaba herkese sıkıntı şu sytra girince charlar 3-5 sn sonra dc oluyor bunun bi çözümü var mıdır yardımcı olursanız sevinirim

Yukarı Alt